05.12.2017
Valsts policija svin profesionālos svētkus

5. decembris Latvijā - policijas darbinieku profesionālie svētki - Policijas darbinieku diena. Šodien policijas darbinieki tiek godināti valstiskā līmenī, novērtējot šo profesiju pārstāvju ieguldījumu Latvijas drošības sistēmas attīstībā.

         

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirknī šorīt ar klusuma brīdi tika pieminēti kolēģi, kuri gājuši bojā, pildot dienesta pienākumus.

         

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienu apbalvots ar IeM Goda rakstu:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors kapteinis Ēriks ZANDERS;
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors seržants Aleksandrs FINS.

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienu apbalvots ar IeM Pateicību:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākā inspektore seržante Elīna CERBULE.

Par augstu profesionalitāti, priekšzīmīgu dienestu un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu apbalvots ar IeM Goda rakstu:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors virsniekvietnieks Juris MIHAILOVS.


Par augstu profesionalitāti, priekšzīmīgu dienestu un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu apbalvots ar IeM Pateicību:

          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākā inspektore majore Egita ZOLOTAREVSKA.

Par priekšzīmīgu dienestu/darbu, sasniegtajiem augstajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu apbalvots VP krūšu nozīmi “Par cītību policijā”:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektore kapteine Svetlana SIZASKA.

Par priekšzīmīgu dienestu/darbu, sasniegtajiem augstajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu apbalvots ar VP Goda rakstu:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore leitnante Ieva MŪRMANE.

Par priekšzīmīgu dienestu/darbu, sasniegtajiem augstajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu izteikta VP Pateicība:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram leitnantam Niklāvam KRIEVĀNAM.


Sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu piešķirts VP apbalvojums II pakāpes “Kārtības policijas Nopelnu zīme”:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniekam pulkvežleitnantam Jānim VEHI.

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Valsts policijas 99. gadadienu izteikta VP Vidzemes reģiona pārvaldes Pateicība:
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram kapteinim Oskaram ĶERPEM;
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektorei kapteinei Karīnai PAUKŠĒNAI;
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektorei kapteinei Ilzei SMIRNOVAI;
          -  VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram leitnantam Kasparam JAUNZEMAM;
          - VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei leitnantei Elīnai LOČMELEI.

 

Kā arī trīs Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa pateicības par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un augstu profesionalitāti

  • Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākajam inspektoram majoram MODRIM ENGERAM;
  • Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram leitnantam NIKLĀVAM KRIEVĀNAM;
  • Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas jaunākajai inspektorei seržantei LAURAI TETEREI.         

Vēlāk, pie Valkas saules pulksteņa tika uzlikti ziedi un aizdedzinātas svecītes, ar klusuma brīdi godinot 2002. gadā bojā gājušā policijas kaprāļa Aigara Kurpnieka piemiņu.

         

Valkas novada domes vārdā sveicam visus Latvijas Republikas Valsts policijas darbiniekus profesionālajos svētkos! Īpaši sveicieni Valkas novada Pašvaldības policijas darbiniekiem! Novēlam panākumus profesionālajā izaugsmē un gandarījumu par paveikto!

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

Valsts policijas profesionālie svētki (A.Markoviča)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.