26.09.2017
Atklās Valkas novada Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru

Ceturtdien, 28.septembrī, plkst.15:00 Valkā, Rīgas ielā 25, tiks svinīgi atklāts Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (turpmāk – VPVKAC).

 

VPVKAC svinīgajā atklāšanā aicināti piedalīties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji – ministrs Kaspars Gerhards un Publisko pakalpojumu departamenta Vienas pieturas aģentūras nodaļas vadītāja Maija Anspoka, kā arī Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Pievienotās vērtības nodokļa daļas Vidzemes otrās apkalpošanas nodaļas vadītāja Sarmīte Grāpēna, Valsts zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja Saiva Krūklīte un Vidzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītāja Ineta Kļaviņa.

 

Kā jau iepriekš ziņots, VPVKAC savu darbību Valkā uzsāka šī gada 1.jūnijā. Izveidotajā Valkas novada VPVKAC ir iespēja saņemt Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts zemes dienesta un Valsts darba inspekcijas speciālistu konsultācijas un pakalpojumus, minēto valsts iestāžu e-pakalpojumus, kā arī  ir iespēja saņemt informāciju par Lauku atbalsta dienesta un Uzņēmuma reģistra e-pakalpojumiem, un veikt mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra datubāzē “Mājas dzīvnieku uzskaites vienotā informācijas sistēma”. VPVKAC klientiem tiek sniegts atbalsts valsts pārvaldes portālā Latvija.lv ievietoto e-pakalpojumu lietošanā, darbā ar datoru, e-parakstu un e-adresi.

        

 

  

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.