15.09.2021
Valkas novada iedzīvotājiem iespējams ziņot par saimnieciskiem jautājumiem zvanot uz Valkas novada VPVKAC

Informējam Valkas novada iedzīvotājus par iespēju ziņot par saimnieciskiem jautājumiem vienuviet, zvanot uz Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) tālruni 66954878.

 

Iedzīvotāji aicināti zvanīt pa šo tālruņa numuru, ja dzīvesvietā vai Valkas novada administratīvajā teritorijā nepieciešams saimniecisks risinājums.

 

Tālrunis izmantojams gadījumos, kad nepieciešams

  • informēt par apgādes sistēmu (ūdensapgādes, kanalizācijas, apkures) bojājumiem vai to darbības pārtraukumiem;
  • informēt par nesakoptiem īpašumiem vai sanitārās tīrības jautājumiem novadā;
  • informēt par bīstamām vietām uz ielu un ceļu brauktuves vai citur publiskās vietās (asas bedres, salauzti komunikāciju aku vāki, nolūzuši koki vai to zari, ielu un ceļu izskalojumi vai citi apgrūtinājumi);
  • informēt par bojājumiem, kas nodarīti publiskajai infrastruktūrai (bojāti soliņi, atkritumu urnas, publiskais apgaismojums u.c.).

 

Tālrunis 66954878 ziņošanai pieejams iedzīvotājiem, kuri dzīvo Valkas novada teritorijā gan Valkas pilsētā, gan Ērģemes, Kārķu, Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastos.

 

Valkas novada VPVKAC darba laiks:

Pirmdiena: 8:00 – 18:00

Otrdiena: 8:00 – 17:00

Trešdiena: 8:00 – 17:00

Ceturtdiena: 8:00 – 17:00

Piektdiena: 8:00 – 16:00

Sestdiena, svētdiena: slēgts

 

Zvanot pēc darba laika, ierunājiet ziņu automātiskajā atbildētājā, nākamajā darba dienā, Valkas novada VPVKAC speciālists ar Jums sazināsies.

 

Par aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar SIA “Valkas Namsaimnieks” pārvaldībā esošiem īpašumiem aicinām iedzīvotājus vērsties zvanot uz tālruņa numuru:

-    par remontdarbiem un avārijas gadījumos 25606020

 

NB! Ziņošanai par nelaimes gadījumiem arī turpmāk izmantojami operatīvo dienestu tālruņi: 112 – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta uzturētais vienotais ārkārtējo notikumu numurs, 110 – Valsts policijas tālrunis, 113 – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta tālrunis, 114 – Gāzes avārijas dienesta tālrunis.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.