23.01.2015
VAS "Latvijas pasts" paplašina pakalpojumu klāstu Valkā

 Tiklīdz Valkas novada dome no AS “SEB banka” vadības saņēma ziņu, ka no 2015. gada 9. februāra darbu pārtrauks bankas struktūrvienība Valkā, pašvaldība aktīvi sāka risināt radušos situāciju.

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis ir ticies ar VAS “Latvijas Pasts” valdes priekšsēdētāju Arni Salnāju, lai vienotos par sadarbības līguma slēgšanu.

22.janvārī pēc tikšanās ar VAS “Latvijas pasts” Pasta pakalpojumu nodrošināšanas departamenta Vidzemes reģiona vadītāju Vili Klinci un Valkas pasta darba organizācijas speciālisti Zeltīti Gruzdovu, jau ir zināms, ka iestādes Valkas nodaļā no 16.februāra darbu uzsāks trešā kase, un februāra laikā pasta telpa būs aprīkota arī ar rindu mašīnu, kas padarīs ērtāku klientu apkalpošanu. Tāpat pasta nodaļā būs pieejams karšu lasītājs.

Trešā kase, ja tas būs nepieciešams, varēs strādāt tikai ar naudas izmaksām un iemaksām un rēķinu apmaksu.

“Līdz ar to, faktiski, problēma ar rēķinu nomaksu tiem, kas maksā skaidrā naudā, tiks atrisināta un arī pašvaldība būs atrisinājusi problēmu par skaidras naudas iemaksu un izmaksu”, skaidro Valkas pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis. “Šī ir iespēja arī mazajiem uzņēmumiem - tie, kas neizvēlas inkasācijas firmu pakalpojumus, var izvērtēt, vai šis pasta pakalpojums nav izdevīgāks”.

Ja uzņēmējiem rodas kādi jautājumi, viņi ir laipni aicināti par jauno pakalpojumu zvanīt Zeltītei Gruzdovai pa tālruni 64707670 vai 26510147.

No bankas slēgšanas brīža līdz jaunā paplašinātā pakalpojuma pieejamībai pasta filiālē iznāks dažu dienu neliels pārtraukums, taču pašvaldības vadītājs cer, ka šis periods nebūs tik garš.

“Varam būt gandarīti, ka Latvijas pasts šajā ziņā ir bijis pretimnākošs”, stāsta V.A.Krauklis. “Mums ir noruna arī ar pasta vadību, ka ar laiku šī sadarbība varētu vēl vairāk paplašināties – sākot ar to, ka Valkas tūrisma informācijas biroja informatīvie materiāli varētu būt izvietoti visās pasta nodaļās Latvijā, gan to, lai lauku iedzīvotājiem būtu pieejams vēl plašāks pakalpojumu klāsts pasta struktūrās un, savukārt tur, kur nav pasta struktūras, ar laiku mēs varētu nākt talkā ar risinājumu, bet tas ir tālākas sadarbības jautājums.”

Līdz ar to, ja neskaita kreditēšanas pakalpojumu, pārējie bankas līdz šim sniegtie pakalpojumi Valkā iedzīvotājiem būs pieejami.

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere

Foto: Valmiera24.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.