08.09.2020
Vēl šonedēļ var reģistrēties dalībai tiešsaistes seminārā par satiksmi un datiem

Vidzemes plānošanas reģions aicina interesentus pieteikties tiešsaistes semināram “SATIKSME UN DATI. Ko varam iegūt? Kā to izmantot?”, kas notiks 15. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 tiešsaistes platformā ZOOM.

 

Semināra programmā: kāpēc nepieciešami atvērtie dati, kāds ir to potenciāls transporta nozarē; kādas ir satiksmes modelēšanas iespējas, izmantojot pašvaldību rīcībā esošos datus; kā iedzīvotājus iesaistīt datu vākšanā; kā ar datiem veidot mūsdienīgu pilsētu, Jelgavas piemērs.

 

Semināra mērķis ir aktualizēt datu nozīmi transporta nozares attīstībā, akcentējot datu analīzes iespējas, kā arī sniedzot ieskatu, kur datus meklēt, kā tos apkopot un ar kādām metodēm to vislabāk darīt.

 

 

Semināra darba valoda – latviešu. Seminārs ir bez maksas.

 

Dalībai seminārā līdz 13. septembrim nepieciešams iepriekš pieteikties ŠEIT.

 

Seminārs tiek organizēts Interreg Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam projekta “Baltijas transporta loks (BALTIC LOOP)” ietvaros, kuru Latvijā īsteno Vidzemes plānošanas reģions. Projekta mērķis ir aktualizēt un uzlabot transporta plūsmas Austrumu – Rietumu virzienā Baltijas jūras reģiona centrālajā daļā, radot atbilstošus risinājumus pasažieru un kravu transporta kustības uzlabošanai un dažādu pārvadājumu veidu savietojamībai.

 

Vairāk informācijas – www.vidzeme.lv un http://www.balticloop.eu .

 

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv, mob.t. 29454752.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.