19.04.2018
Vijciemā lielās talkas laikā aicina sakopt Celīškalnu
Kā ierasts, pavasaris nāk ne tikai ar putnu dziesmām un lapu plaukšanu, bet arī ar Lielo Talku visā Latvijā, arī pie mums - Vijciemā. Vijciema pagasta pārvalde un entuziasti aicina uz kopēju talkošanu Celīškalnā 28.aprīlī plkst. 10.00.

Ir laiks kopīgiem spēkiem atjaunot Vijciema zaļākās vietas spozmi, lai tā mums kļūtu vēl pieejamāka, vieglāk izejama un sakoptāka! 

Ikviens vijciemietis ir devies pastaigā pa Celīškalnu vai spiedzot laidies lejup ar ragavām. Celīškalns ir iemīļota atpūtas vieta ne tikai ģimenēm ar bērniem, bet arī slēpotājiem, vientuļiem skrējējiem, svaiga gaisa un miera meklētājiem. Tāpēc uz talkas dienu Vijciemā ir aicināts ikviens, kam rūp Celīškalns vai saredz to kā labu vietu aktīvai atpūtai- tiekamies Celīškalnā un sakopjam! Kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt šo vietu sev un ciemiņiem vēl pieejamāku! Padarīsim labu darbu, lai mums, mūsu bērniem, mazbērniem un arī kaimiņam ir tik skaista vieta kā Celīškalns! 

Talkas dienā darbu sāksim teritorijā pie ceļa, turpinot dziļāk mežā. Uz kopīgo talkošanu ir aicināts ikviens, jo darbiņi būs visa vecuma dalībniekiem! Lūgums līdz ņemt cirvjus, zāģus, grābekļus un cimdus. Tērpjaties laikapstākļiem piemērotā apģērbā, līdzi ņemiet kādu ūdens pudeli, tēju. Pēc talkošanas pārrunāsim padarīto, iespējamos nākotnes plānus un vienkārši pabaudīsim kopīgi paveikto - pie ugunskura un desiņām! 
 
Informāciju sagatavoja: Liene Bērziņa


Visu darām mēs ar prieku un ar Latvijas Valsts mežu un privātīpašnieku akceptu!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.