01.06.2017
Aicina blogu konkursā pieteikt savu rakstu par jebkuru ES fondu projektu

Eiropas Komisija ES fondu kampaņas #EUinMyRegion jeb “Eiropa manā reģionā” ietvaros aicina blogu konkursā līdz 27. jūnijam pieteikt savu rakstu par jebkuru ES fondu projektu. Atbilstoši bloga raksta popularitātei un žūrijas vērtējumam četri labākie autori kā akreditēti žurnālisti piedalīsies Eiropas Reģionu un Pilsētu nedēļā Briselē 9. – 12. oktobrī un apmeklēs apmācības žurnālistikā.

Lai pretendētu uz balvu, bloga raksts var būt jebkurā valodā un par jebkuru ES fondu projektu vai projektiem. Rakstam jābūt oriģinālam un publiski pieejamam. Saite uz bloga rakstu līdz 27. jūnijam ir jānosūta uz e-pastu regio-infopub[uz]ec[punkts]europa[punkts]eu ar norādi “Entry: Europe in My Region Blog Contest”. Autori tiek aicināti e-pastā norādīt arī savu sociālo tīklu kontus, lai Eiropas Komisija, popularizējot rakstus, var tos pieminēt.

Raksti tiks vērtēti pēc šādiem diviem kritērijiem:

  • bloga raksta vietnes apmeklētība un reakciju skaits sociālajos tīklos;
  • žūrijas vērtējums, kurā tiks pievērsta uzmanība raksta nosaukumam, struktūrai, garumam, saišu uz informāciju par projektu un cilvēkstāsta, kā arī fotogrāfiju esamībai.

Tēmas izvēlei visi Latvijas ES fondu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda projekti ir atrodami šeit, savukārt  2014. – 2020. gada – šeit. Projektam nav obligāti jābūt pabeigtam.

Konkursā par vienu projektu var piedalīties tikai viens raksts, neatkarīgi no tā, vai rakstam ir cits autors. Jau pieteiktie raksti aplūkojami šeit. Konkurss tiek noslēgts līdz tajā ir pieteikti 60 bloga raksti vai līdz 27. jūnijam.

 

Vairāk informācijas: 

http://ec.europa.eu/regional_policy/en/policy/communication/euinmyregion/blogging/about/

Sociālie mediji: @EU_Regional #EUinMyRegion  

 

 

Informācijas sagatavotājs:
Lauma Silakaktiņa
Komunikācijas departamenta vecākā eksperte
Tālr.: 67095656
lauma[punkts]silakaktina[uz]fm[punkts]gov[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.