23.10.2017
Meistarus gaida 4. Kūku konkursā

28. oktobrī plkst. 11:00 Valkas pilsētas kultūras namā norisināsies 4. Kūku konkurss “Saldā dzīve Vidzemē”. Šī gada tēma – kūkas un tortes no sendienām līdz mūsu laikiem. Ikviens, kas cep gardas kūkas un tortes, tiek aicināts uz Valku, piedalīties konkursā.

 

Tehnika, kādā gatavo tortes, kā arī to sastāvdaļas, nav noteiktas. Torte var būt gan sāļa, gan salda. Vienīgais nosacījums - izstrādājumam jābūt vismaz 2,5-3 kilogramu smagam!

 

Kā zināms, iepriekšējos konkursos piedalījās novada kūku cepēji, bet jau pagājušajā gadā organizatori aicināja arī citu novadu meistarus parādīt savas prasmes!

 

Kūku cepējiem - konkursa dalībniekiem organizatori dāvās iespēju apmeklēt Maijas un Jāņa Kairu meistarklasi. Pieteikšanās un vairāk informācijas, zvanot uz telefonu 26488684 (Sniedze) vai rakstot uz e-pastu sniedze[punkts]ragze[uz]valka[punkts]lv vai sniedzeragze[uz]inbox[punkts]lv  .

         

Laipni aicinām skatītājus apmeklēt pasākumu - būs iespēja degustēt gardās tortes un, iespējams, arī uzzināt kāruma recepti. Ieeja – 2 eiro, ģimenes biļete – 5 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana no 23. oktobra. Vietu skaits ierobežots!

       

Atgādinām, ka kūku konkursu organizē, lai popularizētu un attīstītu šo mājražošanas nozari novadā.

       

Nāc, piedalies un aicini piedalīties citus!

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.