17.08.2021
Aicina pieteikties semināram "Latvija, Baltija, Pasaule. Kurp dodamies!?"

Šī gada 25. augustā Cēsīs norisināsies Baltic Production Group rīkotais seminārs “Latvija, Baltija, Pasaule.Kurp dodamies!?“

 

Mērķauditorija: uz zināšanu apguvi vērsti cilvēki (augstākā un vidējā līmeņa vadītāji, finansisti, grāmatveži, juristi, policisti, ekonomisti, valdes locekļi, vēsturnieki, valodnieki, ģeogrāfi, gidi u.c.) un citi interesenti.

 

Norises vieta: Liepāja, Liepājas Universitāte, Lielā iela 14.

 

Semināra mērķis: iepazīstināt semināra apmeklētājus ar pastāvošajām ekonomikas, kultūras un ģeopolitiskajām tendencēm un to attīstības scenārijiem Latvijā, Eiropā un pasaulē.

 

Daži no semināra apskatāmajiem jautājumiem:

-        Cikli. Vēstures cikliskums.(hronos, ciklos, kairos)

-        Dabiskās tiesības Baltijas un Eiropas vēsturē un to aizvietošana ar to pretmetu - romāņu-ģermāņu (mūsdienu) tiesību sistēmu.

-        Ieskats mūsdienu notikumos Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ģeopolitiskais apskats. Kas notiek pašlaik un kāda nākotne tiek gatavota.

-        Ieskats mūsdienu izglītības sistēmā, kultūrā, politikā, ekonomikā. Patēriņa sabiedrības noriets.

-        Dabiskās tiesības. Valsts pārvalde.

-        Ieskats Dabisko tiesību kultūrā, izglītības sistēmā.

-        Ekonomika Dabisko tiesību izpratnē.

-        Cilvēciskās vērtības (Zodiaks).

-        Kādu ceļu iesim?

-        Jautājumi un atbildes

 

Pie katras tēmas - dažādu situāciju apskatīšana no vadītāju personīgās prakses un dalībnieku pieredzes, atbildes uz individuāliem jautājumiem. Ar ko ir jārēķinās nākotnē (jautājumi un atbildes).

 

Vadītāji: Guntars Ivdris, diplomēts jurists, sociālo zinātņu maģistrs sabiedrības vadībā; senvēstures pētnieks mūžizglītības projektu ietvaros, sabiedrisko attiecību vēstures pētnieks, pieredzējis Latvijas policijas akadēmijas lektors; tiesībsargājošo iestāžu izmeklētājs, konsultants valsts pārvaldes īstenošanas jautājumos.

 

Raivis Bušs, diplomēts jurists; senvēstures pētnieks mūžizglītības projektu ietvaros, pieredzējis Latvijas policijas akadēmijas lektors; tiesībsargājošo iestāžu izmeklētājs, konsultants problēmsituācijās ar valsts pārvaldes iestādēm, Latvijas juristu apvienības dibinātājs, LR Ekonomikas ministrijas Mazo un vidējo komersantu un amatniecības padomes loceklis, SIA „Baltic production group” valdes priekšsēdētājs.

 

Norises laiks: 2021.gada 25.augustā  no plkst.10:00 – 15:00 (reģistrācija no 09:45)

 

Norises vieta: Cēsu pils dārzā, Pils laukums 9

 

Dalības maksa: EUR 105+ PVN. (Cilvēkiem ar zemākiem ienākumiem tiek piemērotas individuālas atlaides) Semināra dalībnieki saņems vērtīgas zināšanas un kontaktus, individuālas konsultācijas ar pasniedzējiem. Apmeklētāji tiks nodrošināti ar 2 kafijas pauzēm un uzkodām.

 

Semināram iespējams pieteikties tīmekļvietnē - http://godasargs.lv/lv/apmaciba-seminari.

 

Uz jautājumiem par semināra saturu atbildēs vadītājs R.Bušs tālr. 26548842

 

Informāciju sagatavoja:

SIA "Baltic Production Group"

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.