05.02.2014
Ar VIA HANSEATICA maršrutu tiks iepazīstināti arī vācu tūristi

Turpinot iepazīstināt ar daudzveidīgo un atpūtas iespējām bagāto tūrisma maršrutu, par Via Hanseatica no 5.-9.februārim tiks stāstīts populārās starptautiskās tūrisma izstādes REISEN 2014 apmeklētājiem Hamburgā, Vācijā.

Piecu dienu laikā Via Hanseatica komanda vācu tūrisma profesionāļus, kā arī individuālos ceļotājus vilinās doties pa veco Hanzas ceļu, lai iepazītos ar plašo tūrisma piedāvājumu Latvijā, Igaunijā un Krievijā, piedāvājot veldzēties dažādu kultūru un mainīgās Baltijas dabas krustpunktos - Via Hanseatica.

Vēl nesen, janvāra vidū Via Hanseatica košais un interaktīvais stends Somijā piesaistīja somu tūristu, tūroperatoru un žurnālistu interesi, startējot kā unikāls tūrisma maršruts, jo tajā  vienojušās trīs valstis – Latvija, Krievija un Igaunija. Tūrisma maršruts spēj piedāvāt plašas atpūtas iespējas dažādām tūristu grupām – gan ģimenēm ar bērniem, gan individuāliem ceļotājiem; tiem, kas mīl kultūrvēsturisko mantojumu vai aktīvi atpūsties dabā, piedzīvojumu meklētājiem, gardēžiem –ikvienam.

Īpaši ērti Via Hansetica mājaslapā www.viahanseatica.info ir sastādīt savu individuālo ceļojuma maršrutu, atlasot savām interesēm un iespējām atbilstošus apskates objektus. Tūristu ērtībām izveidota pilnīga tūrisma objektu datubāze ceļošanai Via Hanseatica maršrutā. Veidojot ceļojumu plānu un izvēloties sev tīkamos apskates objektus, iespējams izmantot arī laika plānotāju, kas parādīs, cik ilgi objektā jāuzturas vai arī cik laiks tiks iztērēts pārbraucienos – tas noderēs gan individuāliem ceļotājiem, gan arī tiem, kas veido tūrisma maršrutus grupām, piemēram gidiem un citiem ceļojumu organizatoriem.

Via Hanseatica maršruts ir radīts sadarbojoties tūrisma attīstības organizācijām, pašvaldībām un tūrisma uzņēmējiem maršruta teritorijā. Projekta vadošais partneris ir Vidzemes plānošanas reģions. Latvijā projektā iesaistījušās 6 pašvaldības – Valkas novada pašvaldība, Strenču novada pašvaldība, Kocēnu novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, Siguldas novada pašvaldība, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība.

Projekts „Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu Via Hanseatica tūrisma maršruta izstrādē” tiek īstenots no 2012.gada janvāra līdz 2014.gada decembrim. Kopskaitā projektā darbojas 18 partneri un vairāk kā 20 asociēti partneri – pašvaldības, dažādas nevalstiskās un tūrisma organizācijas no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Kopējais projekta budžets ir 1 803 966 eiro, no kuriem 90% jeb 1 623 569,66 eiro līdzfinansē Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007.-2013.

Lai uzzinātu vairāk, esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu stendu tūrisma izstādē REISEN 2014, Hamburgā (Vācijā) no 5.-9.februārim (stenda numurs B7.309), vai arī sazinieties ar projekta Via Hanseatica koordinatori Silli Talvet (sille[uz]gravitas[punkts]ee, +372 5109278) vai Via Hanseatica komunikācijas speciālisti Anitu Āboliņu (anita[punkts]abolina[uz]vidzeme[punkts]lv, +371 29454752).

Vairāk: www.viahanseatica.info

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.