15.07.2022
Autovadītāju ievērībai: nedēļas nogalē pasākumu laikā satiksmes ierobežojumi Vidzemē

Piektdienas pēcpusdienā, izbraucot no Rīgas, palēnināta satiksme būs virzienā uz Bausku, kur slēgts Bauskas šosejas (A7) posms no pagrieziena uz Baložiem līdz Katlakalnam satiksmes plūsma novirzīta pa jaunizbūvēto Ķekavas ielu. Savukārt uz Bauskas šosejas Iecavā piektdien pilsētas svētku laikā plkst. 20.30–20.45 tiks ierobežota satiksme. Piektdien jārēķinās, ka autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) intensīvo būvdarbu dēļ sastrēgumi var veidoties arī uz Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4).

 

Nedēļas nogalē trīs vietās Vidzemē pasākumu laikā tiks ierobežota satiksme. Sestdien, 16. jūlijā:

 

  • plkst. 12.00–15.00 velobrauciena laikā ierobežojumi Burtnieku ezera apkaimē, tostarp arī uz autoceļa Valmiera-Matīši-Mazsalaca (P16). Satiksmi regulēs ceļu policija;
  • braucamrīku parādes laikā Naukšēnos plkst.17.00–18.00 ierobežota satiksme pa autoceļu Valka–Rūjiena (P22).

 

Svētdien, 17. jūlijā, velosacīkšu laikā Gulbenes novada Lācītēs tiks ierobežota satiksme pa vietējiem un pašvaldības autoceļiem, satiksmi organizēs ceļu policija.

 

Visā Latvijā būvdarbi turpinās gandrīz 70 valsts autoceļu posmos. Jauns būvdarbu posms ir uz Liepājas šosejas no Skrundas līdz Kalvenei tā šķērsošanai nepieciešama pusstunda. Visi aktuālie remontdarbu posmi un satiksmes ierobežojumi ir apskatāmi kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

 

Satiksmes ierobežojumi uz autoceļa Smiltene–Valka (P24) posmā no Valkas novada robežas līdz Valkai divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks 50 minūtes;

 

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

 

Informāciju sagatavoja:

VSIA Latvijas Valsts ceļi

Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.