27.09.2016
Iedvesmojošākā skolotāja iniciatīvai visaktīvāk piesakās Vidzemes reģions

 

Iedvesmojošākā skolotāja iniciatīvai visaktīvāk piesakās Vidzemes reģions – kopumā saņemti jau  vairāk nekā 100 pieteikumi

 

Šī gada 1.septembrī  izsludinātajai Vislatvijas iniciatīvai “Iedvesmojošākais skolotājs” jau ir saņemti ap 120 pieteikumi, visaktīvākajiem esot tieši Vidzemes reģiona audzēkņiem un piesakot vairāk nekā 50 skolotājus. Aktīvi rosās arī Kurzemes un Zemgales reģionu skolēni, savukārt vismazāk saņemto pieteikumu skaits pašlaik ir no Latgales.

 

Iniciatīvu “Iedvesmojošākais skolotājs” šī gada septembrī ir iesācis mobilo sakaru un interneta operators “Zelta Zivtiņa”, lai pateiktos skolotājiem par viņu nenovērtējamo ieguldījumu Latvijas jaunās paaudzes izglītošanā, audzināšanā un katra skolēna personības tapšanā. Pateikties savam esošajam vai bijušajam skolotājam un palīdzēt viņam iegūt jauno Huawei viedtālruni var ikviens Latvijas iedzīvotājs, piesakot skolotāju apbalvojumam iniciatīvas mājaslapā līdz 30.septembrim: http://bit.ly/2bwQ3tL

 

Kopumā “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar Huawei  iepriecinās 10 laimīgos skolotājus, izvēloties divus tautas balsojuma līderus katrā reģionā.

 

Aicinām pieteikt ne tikai klases audzinātājus, vēstures vai matemātikas pasniedzējus, bet arī interešu izglītības, piemēram, deju skolotājus, sporta trenerus un citus – visus tos,  kuru padomi skolas gados bija neizsakāmi vērtīgi, un kuru gudrība vēl joprojām palīdz dažādās dzīves situācijās.  Rezultātus paziņosim skolotāju dienas  noskaņās, 5.oktobrī.

 

 

 

Jūlija Vasiljeva, “Zelta Zivtiņas” sabiedrisko attiecību konsultante

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.