23.01.2015
Ir laiks piepildīt savu sapni!

Ja Tev ir sapnis, ko vēlies realizēt jau ilgu laiku, saņem drosmi, uzdrošinies un galvenais notici tam, ka tas ir iespējams, jo vēl  tikai 2 dienas projektu konkurss LabieDarbi.lv gaida projektu pieteikumus, kur uzvaras gadījumā ir iespējams saņemt līdz pat EUR 7500  lielu finansējumu savas sapņa un idejas realizēšanai.

 Rotaļlaukumu izveide, sporta inventāra iegāde, tautastērpu šūšana, piedalīšanās starptautiskos konkursos un sacensībās, – ir tikai daļa no idejām, kuras jau ir realizētas ar labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv atbalstu.

 Izklausās labi, tad kāpēc nepamēģināt arī Tev, jo izglītība, zinātne, kultūra, sports un vide -  tās visas ir jomas, ko atbalsta LabieDarbi.lv. Un varam pačukstēt priekšā, ka tas itin nemaz nav sarežģīti, Tev atliek tikai  aizpildīt pieteikumu mūsu mājas lapā (http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu) līdz 24. janvārim pulksten 23.59.

 Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti gūst iespēju piedalīties publiskā interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz EUR 7 500 lielu finansiālu atbalstu. 4 gadu laikā,  kopš Biedrības ,,Labie Darbi’’ dibināšanas, ir realizēti jau vairāk nekā 239 projektu no visas Latvijas, ar kopējo ziedoto finansējuma summu, kas pārsniedz 1 miljonu eiro! Arī Tavs projekts var papildināt mūsu labo darbu sarakstu, Tev atliek tikai mums to iesūtīt līdz 24.01.2015. pulksten 23.59.

Notici tam, ka ir pienācis tas īstais brīdis, lai Tavs sapnis realizētos.

 Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv

LabieDarbi.lv ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis  ir projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti, tādās jomās kā izglītība, zinātne, sports, kultūra un vide, gūst iespēju piedalīties interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 7500 EUR lielu finansiālu atbalstu. 4  gadu laikā ar LabieDarbi.lv atbalstu realizēti jau vairāk nekā 239 iedvesmojoši projekti no visas Latvijas.

 

  Informāciju sagatavoja Baiba Jaņēviča LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja Tālrunis: 29650098 E-pasts: baiba[punkts]janevica[uz]labiedarbi[punkts]lv Papildus informācija: www.labiedarbi.lv www.draugiem.lv/special/labiedarbi/ twitter.com/LabieDarbi www.facebook.com/LabieDarbi.lv www.labiedarbi.inbox.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.