23.12.2014
Kā rīkoties autobusos nozaudētu mantu gadījumā

 SIA “VTU Valmiera” aicina uzņēmuma autobusos atstātas vai atrastas mantas gadījumā ziņot dispečeriem vai vērsties attiecīgajā autoostā: Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā.

Par atrastu vai atstātu mantu:

-          Valmieras pilsētas autobusos – tel. 64229788;

-          SIA “VTU Valmiera” starppilsētu reisos kursējošos autobusos – tel. 90006677 (maksa par zvanu 0.50 EUR).

Autobusā atrastu mantu iespējams nodot arī transporta vadītājam, kurš to tālāk nogādās attiecīgajā autoostā. Valmieras autoosta – tel. 90006677 (maksa par zvanu 0.50 EUR); Smiltenes autoosta – tel. 64772236; Valkas autoosta – tel. 64723538; Rūjienas autoosta – tel. 64263784.

Cimdi un cepures ir ziemas laikā biežāk atstātās mantas SIA “VTU Valmiera” autobusos. Pāris interesantu atradumu ir protēze un spieķis. Pasažieri nozaudē arī makus, telefonus un braukšanas kartes.

Valmieras autoostas vadītāja Līga Milberga informē, ka, vadoties pēc Ministru Kabineta noteikumiem, atrastā manta autoostā jāglabā trīs dienas, pēc tam tā tiek nodota policijā, savukārt pases un ID kartes – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē. Atstāto karšu un apliecību īpašnieki tiek sazvanīti uz dokumentā norādīto telefona numuru. Jāmin, ka autoostā nonāk tikai starppilsētu reisos pazaudētas mantas.

SIA “VTU Valmiera” aicina pārbaudīt, vai sabiedriskajā transportā netiek atstātas personīgās lietas, kā arī pateicas visiem godprātīgajiem pasažieriem, kuri palīdzējuši nozaudētās mantās atgriezt pie īpašniekiem.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, SIA „VTU Valmiera” Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.