10.06.2021
Latviešu centrs Bērzaine, Dienvidvācijā, atsāk viesu uzņemšanu - aicina Valkas novada iedzīvotājus

Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā (Freiburg im Breisgau) jau 70 gadus atrodas Latviešu kultūras centrs un viesu nams Bērzaine. Bērzaine ir izveidota un uzturēta latviešu rokām un gadiem ilgi kalpojusi kā mājas tiem latviešiem, kam nebija iespējas dzīvot brīvā Latvijā. Arī šodien esam mājas, kas ar plašu sirdi gaida latviešus un Latvijas draugus no visas pasaules, bet jo īpaši Latvijas. Ar lielu prieku joprojām atceramies folkloras dziesmu draugu kopas “Nāburgi” viesošanos Bērzainē 2018.gadā.


Bāden Virtembergas federālā zeme ir atļāvusi viesu namiem atsākt uzņemt viesus, ja tiek ievēroti noteikti drošības pasākumi, kā arī jau šobrīd tiek izstrādāti vienoti Eiropas plāni drošai ceļošanai. Aicinām Jūs personīgi un Jūsu pašvaldības iestādes, pašdarbnieku kopas, organizācijas un uzņēmumus, plānojot nākotnes komandējumus, koncertus vai atpūtas braucienus uz Eiropu, viesoties Bērzainē un izjust savu piederības sajūtu Latvijai arī Vācijā.


Latviešu centru Bērzaine kā kultūras tūrisma galamērķi, apskatot gan Latvijas pēdas pasaulē - Zentas Mauriņas un Raiņa dzīves takas, gan citas skaistās vietas vienas dienas izbraucienos, katru gadu izvēlas vairāk nekā 1500 latviešu un Latvijas draugu. Būsim priecīgi dalīties mūsu mājās arī ar jums! Iepriekš vienojoties, sagatavosim arī individuālus ekskursiju maršrutus, noorganizēsim koncertu Bērzainē, Freiburgā un apkārtnē. Ar prieku kļūsim par daļu no jūsu svētku un darba notikumiem.


Freiburga ir viena no zaļākajām un saulainākajām Vācijas pilsētām ar 900 gadu senu vēsturi un romantisku, krāsainu vecpilsētu. Tā atrodas sapņainā un stratēģiski izdevīgā vietā netālu no Dreiländereck - vietas, kur robežojas trīs zemes: Vācija, Šveice un Francija. Apmetoties Bērzainē vien trīs naktis, iespējams baudīt gan labāko no Šveices dabas, gan Francijas vīniem, gan Vācijas vecpilsētām.


Šovasar priecājamies sniegt iespēju ērti nakšņot līdz pat 40 cilvēku grupai un pēc vajadzības nodrošinām arī brokastis, pusdienas un vakariņas.


Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un pastāstīsim vairāk! Esam sasniedzami, zvanot +49 761 53340 vai rakstot berzaine@latviesi.com!


Mums būtu liels prieks uzņemt Valkas novada iedzīvotājus Latviešu centrā Bērzaine!

 

Ko var apskatīt, nakšņojot Latviešu centrā Bērzaine?

 

Informāciju sagatavoja:

Indulis Bērziņš,
Latviešu centra Bērzaine vadītājs
Daugavas Vanagi Vācijā
Lettischer Fürsorgeverein Daugavas Vanagi e.V.
valdes priekšsēdis

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.