11.05.2020
Lielajā Talkā pārstrādei derīgo nogādā EKO laukumos!

Lielās Talkas organizatori aicina cilvēkus, kuri kādu teritoriju sakārtos vācot atkritumus, tos vācot- šķirot.

 

SIA "ZAAO" (ZAAO) kopš 2001.gada ir izveidojusi un attīsta atkritumu dalītās vākšanas sistēmu savā darbības reģionā, tādēļ, gan Lielās Talkas dienā 16.maijā, gan ikdienā, aicinām iedzīvotājus apmeklēt kādu no 20 EKO laukumiem un nodot pārstrādei derīgos materiālus.

 

EKO laukumos iespējams nodot dažādus šķirotos atkritumus, tai skaitā pudeļu un burku stiklu, papīru, kartonu, polimērus, PET pudeles, metāla priekšmetus, kā arī nolietoto sadzīves tehniku un logu stiklu. Laukumos var nodot arī bīstamos atkritumus: luminiscentās spuldzes, baterijas un akumulatorus. EKO laukumos pieņem auto riepas (bez maksas 4 riepas no vienas privātpersonas gadā, diametrā līdz 140 cm) un lietošanai derīgus apavus.

 

EKO laukumu darba laiki pieejami uzņēmuma mājas lapā sadaļā EKO laukumi vai tos var noskaidrot zvanot pa tālr.64281250. Lielās Talkas dienā atvērti visi EKO laukumi pēc ierastā sestdienu darba laiku grafika.

 

Aizliegts atkritumu maisus novietot pie slēgtu EKO laukumu vārtiem, par to ir piemērojams administratīvais sods.

 

Sadzīves atkritumu savākšana no talkošanas vietām notiek pamatojoties ar noslēgtajiem līgumiem ar pašvaldībām, tāpēc aicinām informāciju par talkošanas vietām un savākto atkritumu novietošanas nosacījumiem noskaidrot pašvaldību mājas lapās vai pie katras pašvaldības talkas koordinatoriem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.