29.08.2016
No 1.septembra būs izmaiņas autobusu kustībā

SIA “VTU Valmiera” informē, ka, sākoties jaunajam mācību gadam, gaidāmas izmaiņas Valmieras pilsētas, reģionālo un vietējās nozīmes maršrutu autobusu kustībā.

 

Lai nodrošinātu skolēnu nokļūšanu Valmieras Mākslas vidusskolā (Purva ielā 12) no Valmieras Viestura vidusskolas un Brīvības ielas, no 1.septembra tiek atjaunots 12.maršruts, kas skolēnu brīvlaikā bija slēgts. 12.maršruta autobuss kursēs darbadienās mācību gada laikā.

 

No 1.septembra izmaiņas būs arī reģionālajos starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutos: Valmiera – Madona plkst. 7.20 un 7.30 no Valmieras autoostas, Smiltene – Strenči – Ēvele – Smiltene plkst. 7.20, 7.30 un 13.35 no Smiltenes autoostas un Smiltene – Trikāta – Strenči – Smiltene plkst. 7.20, 7.30 un 14.20 no Smiltenes autoostas. Izmaiņu saraksts skatāms uzņēmuma interneta vietnes sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstos”.

 

Tāpat arī, sākoties jaunajam mācību gadam, mainīta arī SIA “VTU Valmiera” maršrutu autobusu kustība. Atjaunoto un slēgto reisu saraksts apskatāms uzņēmuma interneta vietnes sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstos”.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Bulmeistare

SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.