10.04.2019
Piesakies platību maksājumiem Valkā!

Lauku Atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka no šodienas, 10.aprīļa, sākas pieteikšanās platību maksājumiem. Lauksaimnieki tiem var pieteikties līdz šā gada 22.maijam, iesniedzot Vienoto iesniegumu LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem var pieteikties ar kavējuma sankciju, šogad ir 17.jūnijs. Dīzeļdegvielas ar samazinātu akcīzes nodokli iesnieguma iesniegšana norit vienlaikus ar pieteikšanos platību maksājumiem – no 10.aprīļa līdz 3.jūnijam.

 

Šā gada aprīlī un maijā dienests organizē arī klātienes konsultācijas daudzās vietās Latvijā, lai palīdzētu klientiem aizpildīt platību maksājumu pieteikumus elektroniski. Klientiem iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.

 

Atgādinām, ka Valkā, Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), Rīgas ielā 25 (1.stāvā), katru pirmdienu no plkst. 10.00 – 14.00 klientus pieņem LAD speciālists, kurš konsultē par LAD pakalpojumiem un sniedz atbalstu darbā ar Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS).

 

Cienījamie LAD klienti! Aicinām izmantot iespēju un saņemt LAD konsultācijas un pakalpojumus vienuviet, tuvāk savai dzīvesvietai, Valkā, VPVKAC telpās.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada VPVKAC vadītāja

Baiba Vorobjeva

Tālrunis: 28644365

e-pasts: valka@pakalpojumucentri.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.