23.12.2014
Tests ar alkometru pieejams arī Valkas autoostā

SIA “VTU Valmiera” aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību, piedāvājot veikt alkohola koncentrācijas izelpā mērījumus. Tagad tos iespējams veikt arī Valkas autoostā.

Pārbaude interesentiem pieejama katru dienu Valmieras pilsētas autoostā (Stacijas ielā 1) no plkst.5:00 līdz 21:00, SIA „VTU Valmiera” caurlaides punktā (Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, „Brandeļos”) no plkst.5:00 līdz 24:00, Valkas autoostā (Rīgas iela 7, Valka) autoostas darba laikā, kā arī Rūjienas autoostā (Brīvības ielā 12, Rūjienā) no plkst.5.00 līdz 22.00.

Testam izmantoti sertificēti alkometri ar vienreizējiem iemušiem. Rezultāti uzrādīs klientam alkohola koncentrāciju izelpā konkrētajā brīdī, tomēr darbinieks, kurš veiks pārbaudi, nesniegs ieteikumus, kā rīkoties. Tāpat arī SIA „VTU Valmiera” neuzņemas atbildību par klienta rīcību, kas varētu būt atkarīga no pārbaudes rezultāta.

Maksa par pakalpojumu - 3 EUR, ieskaitot PVN. Maksa par atkārtotu pārbaudi pēc 15 min - 1.50 EUR, ieskaitot PVN.

Uzņēmums atgādina, ka sēšanās pie stūres alkohola reibumā ir bīstama ne tikai transportlīdzekļa vadītājam, bet apdraud arī citu personu veselību un dzīvību.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, SIA „VTU Valmiera” Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.