22.01.2015
Valkas iedzīvotājiem piedāvās arī kardiologa konsultācijas

Valkas iedzīvotāji aktīvi apmeklē Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības konsultatīvo kabinetu, piedāvās arī kardiologa konsultācijas

SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības apkopotā informācija liecina, ka pērn gada nogalē Valkas novada iedzīvotāji jaunatvērtajā konsultatīvajā kabinetā aktīvi izmantojuši iespēju uz vietas novadā saņemt otolaringologa konsultācijas. Jau tuvākajā laikā SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība plāno paplašināt piedāvāto konsultatīvo pakalpojumu klāstu un piedāvāt arī kardiologa konsultācijas.

Jau informēts, ka pērn decembrī SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība atvēra konsultatīvo kabinetu Valkā, kurā pieaugušajiem un bērniem ir iespēja saņemt gan valsts apmaksātus, gan maksas otolaringologa pakalpojumus.

Arī turpmāk divas reizes mēnesī Valkas novada iedzīvotājiem būs iespēja pierakstīties pie LOR speciālista uz pieņemšanu Valkā, Tālavas ielā 7-30. Janvārī Dr. Andris Tjunītis pieņems 24. un 31. janvārī. Par iepriekšēju pierakstu februāra un marta mēnesī iedzīvotāji aicināti savlaicīgi zvanīt pa tālruni 64507001.  

Tuvākajā laikā SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības izveidotajā filiālē Valkā, plānots piedāvāt arī kardiologa konsultācijas valsts apmaksāto veselības pakalpojumu programmas ietvaros, kā arī, iespējams, būs pieejams arī maksas konsultācijas.

SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības konsultatīvais kabinets atrodas Tālavas ielā 7-30, Valkā, Valkas novadā.

Pieteikties uz otolaringologa konsultāciju un uzzināt vairāk par plānotajām kardiologa konsultācijām var zvanot uz SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības poliklīniku Balvos pa tālruni 64507001. Piesakoties uz konsultāciju, lūdzam norādīt, ka vēlaties pieteikties pie dr. Tjunīša uz pieņemšanu Valkā.

Vairāk informācijas: www.slimnicuapvieniba.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.