16.01.2017
Valkas novada Sociālais dienests izsaka pateicību

Valkas novada Sociālais dienests izsaka pateicību savā un visu to ģimeņu vārdā, kuras saņēma Ziemassvētku sveicienu un dāvanas no atsaucīgiem, labiem cilvēkiem un organizācijām.

 

Mīļš paldies biedrībai “GLORIA PATRI” par datoriem 11 bērniem. Biedrība arī turpmāk ir gatava atbalstīt bērnus no daudzbērnu ģimenēm, bērnus ar īpašām vajadzībām, kuri mācās mūzikas skolā. Piemēram iegādāties mūzikas instrumentus.

 

Mīļš paldies “Septītās dienas adventistu” draudzei, kura ar fonda “ADRA” palīdzību sagādāja dāvanas 17 Valkas novada bērniem līdz 2 gadu vecumam, kuri neapmeklē pirmskolas izglītības iestādes, un piepildīja 18 bērnu ar īpašām vajadzībām sapņus. Bērni zīmējumos centās pateikt to, ko vēlas saņemt no Ziemassvētku vecīša un draudze šos sapņus īstenoja dzīvē. Draudzes bērni sniedza ļoti sirsnīgu priekšnesumu. Vēl 38 bērni Zvārtavas pagastā saņems dāvanas, kuras ir sarūpējuši draugi no “Septītās dienas adventistu” draudzes.

 

Mīļš paldies Valkas jauniešu domei, kura ar dāvanām iepriecināja 25 Valkas pilsētas bērnus.

 

Mīļš paldies visiem sirsnīgajiem, atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri atsaucās aicinājumam un piepildīja ziedojumu kasti “MEGO” veikalā ar labām un noderīgām lietām.

 

Mīļš paldies Alitai Plūksnai, kura, savām rokām tamborētās rotaļlietas, atnesa uz sociālo dienestu, tā iepriecinot daudzus mazos ķiparus.

 

Sociālais dienests izsaka pateicību Irēnai Kļaviņai, kura pēc savas iniciatīvas, ne tikai Ziemassvētkos, bet ikdienā, nāk un palīdz kā brīvprātīgā dažādos darbiņos.

2016.gads ir noslēdzies Ziemassvētki pagājuši, bet prieks par labajiem darbiņiem paliks gan devēju, gan ņēmēju sirdīs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada Sociālā dienesta vadītāja

Natālija Dubrovska

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.