09.11.2020
Valmieras novada fonds (VNF) rīko apmācību ciklu “Stratēģiska pieeja MT NVO darbībai”

Lai veicinātu nevalstiskās organizācijas (NVO) domāt stratēģiski un plānveidīgi ne tikai tuvākajos mēnešos, bet arī turpmākajos gados, Valmieras novada fonds (VNF) rīko apmācību ciklu “Stratēģiska pieeja MT NVO darbībai” mazākumtautību (MT) NVO un tām NVO, kas strādā ar MT aktualitātēm. Apmācību laikā tiks īstenota savas NVO cilvēkresursu – darbinieku un brīvprātīgo - analīze, plānota nākamo gadu stratēģija un tai atbilstošas aktivitātes, kuras varēs īstenot ar VNF un Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu. Mācības vadīs Rasma Pīpiķe – personīgās motivācijas un organizāciju attīstības speciāliste ar pieredzi praktiskajā lobēšanā un sabiedrības līdzdalības procesu organizēšanā. 

 

Lai savas Biedrības un nodibinājuma stratēģijas ietvaros NVO būtu iespējams īstenot aktivitātes, kas būtiski atbalsta organizācijas attīstību jau šogad, īpaši sarežģītajos pulcēšanās ierobežojošos apstākļos - Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu nodrošinās līdz 800 eiro lielu atbalstu katrai idejai vēl šajā gadā. Nevalstiskās organizācijas attīstīs idejas, kas atbilst noteiktiem uzdevumiem un jomām:

1) NVO materiāltehniskās bāzes papildināšana, iesaistot vismaz 10 brīvprātīgos;

2) Materiālu vai izdevumu izstrāde par savas tautības vēsturi Latvijā, kultūru un tradīcijām, iesaistot vismaz 10 brīvprātīgos;

3) Vietēja līmeņa pasākumu organizēšana, iesaistot vismaz 10 brīvprātīgos;

4) MT NVO biedru aptaujas un aktivitātes turpmākās darbības plānošanai, stratēģiju izstrādes nodrošināšanai. 

 

NVO pārstāvji un brīvprātīgie tiek aicināti piedalīties mācībās š.g. 13. novembrī, 17. novembrī un 24. novembrī no plkst.10:00 līdz 12:00 Zoom platformā. Aicinām no vienas organizācijas piedalīties vismaz 2 dalībniekus, jo tas palīdz organizācijām daudz efektīvāk ieviest plānotās izmaiņas un uzlabojumus. Dalībnieki aicināti pieteikties elektroniski līdz 12. novembrim plkst.17.00, aizpildot anketu ŠEIT – ej.uz/MTNVO2020. 12. novembra vakarā reģistrētie dalībnieki saņems Zoom tiešsaistes saiti. Jautājumu gadījumā sazinieties, rakstot e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 20 258 200 (Gundega). 

 

Informāciju sagatvoja: 

Gundega Siliņa

VNF Profektu vadītāja

AIF Vidzemes reģiona konsultante

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.