03.04.2014
Via Hanseatica mobilā aplikācija – noderīgs rīks ceļošanai

No 4.līdz 6.aprīlim, starptautiskās tūrisma izstādes “Atpūta bez robežām 2014. Vasara” (“Leisure without borders 2014. Summer”) laikā Sanktpēterburgā, Krievijā tiks atklāta  tūrisma maršruta Via Hanseatica mobilā aplikācija, kuras Andorid versija tikai pāris dienas pieejama  plašākai publikai. Mobilā aplikācija izveidota gan Android gan iPhone telefoniem.

Via Hanseatica komanda ir patiesi lepna š.g. 4.aprīlī plkst. 14:30 (pēc Krievijas laika) svinīgi atklāt Via Hanseatica mobilo aplikāciju, piesaistot papildus tūristu un mediju interesi, klāt esot arī Igaunijas- Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Apvienotā Tehniskā Sekretariāta Latvijā un Krievijā pārstāvjiem.

 

Via Hanseatica mobilā aplikācija

Via Hanseatica aplikācija ietver tādas funkcijas kā Via Hanseatica tūrisma karti, informāciju par tuvumā esošajiem  tūrisma objektiem, kā arī sarunvalodas vārdnīcu ar populārākajām frāzēm piecās valodās un jau iepriekš sastādītus tūrisma maršrutus Via Hanseatica teritorijā.

Jo īpaši ir vērts pieminēt iespēju mobilajā aplikācijā ievadīt iepriekš izveidotu ceļojuma kodu, lai sekotu izvēlētajam maršrutam savā mobilajā telefonā, atsakoties no printētām maršrutu lapām. Kodu iespējams saņemt,  veidojot savu individuālu maršrutu vietnē travel.viahanseatica.info. Mobilā aplikācija strādā gan t.s.online gan offline režīmā, neradot tūristam papildus izdevumus ceļojumā.

Aicinām izmantot tehniskos risinājumus, lai ceļojums Via Hanseatica maršrutā būtu patiesi patīkams!

Aplikācija Android mobilajiem tālruņiem pieejama šeit , savukārt drīzumā tā būs pieejama arī iPhone tālruņiem, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai vai sazināties ar Via Hansetica komandu.

Jāpiebilst, ka mobilās aplikācijas atklāšanas ceremonija ir Igaunijas- Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros atbalstīta un, kā iepriekš minēts, pārstāvji no Apvienotā Tehniskā Sekretariāta Latvijā un Krievijā būs klāt, lai dalītos priekā ar Via Hanseatica komandu.

 

Par tūrisma maršrutu “Via Hanseatica”

VIA HANSEATICA Krievijā, Igaunijā un Latvijā vijās cauri lielākām un mazākām pilsētām no pašas Sanktpēterburgas, cauri Narvai- Ivangorodai, Hanzas pilsētai Tartu, robežpilsētām Valgai-Valkai un Hanzas pilsētai Valmierai, lai visbeidzot caur Siguldu noslēgtos Rīgā. Maršruts aicina doties uz vietām, kas ir ārpus lielajām pilsētām, lai izbaudītu neskartu dabu un ļautu tūristiem piedzīvot patiesi ko interesantu. VIA HANSEATICA piedāvā iepazīties ar pārsteidzoši bagātu kultūrvēsturisko mantojumu un ceļā sastaptie vietējie iedzīvotāji izrādīs savu viesmīlību un savai valstij tik raksturīgo dzīvesstilu un tradīcijas. Ja jūs interesē iepazīties ar dažādu, tikai Latvijai, Igaunijai un Krievijai raksturīgu kultūru, ja vēlaties satikt vietējos iedzīvotājus, aktīvi atpūsties dabā vai sagādāt prieku savai ģimenei, dodoties ceļojumā kopā – VIA HANSEATICA ir īstais galamērķis šī gada vasaras atvaļinājumam.

Via Hanseatica – trīs valstis, daudz kultūru, mainīga ainava – Baltijas dabas un kultūras krustceles.  Atbrauc un izjūti, nogaršo un pasmaržo!

 

Plašāka informācija par tūrisma maršrutu VIA HANSEATICA pieejama Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā www.vidzeme.lv, kā arī www.viahanseatica.info

Par projektu „Via Hanseatica” Projekts „Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu Via Hanseatica tūrisma maršruta izstrādē” tiek īstenots Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam ietvaros. Vidzemes Plānošanas reģions ir projekta vadošais partneris, projekts tiek īstenots no 2012.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 31.decembrim. Kopskaitā projektā darbojas 18 partneri un vairāk kā 20 asociēti partneri – pašvaldības, dažādas nevalstiskās un tūrisma organizācijas.

Papildu informācija: Dagnija Ūdre, Projektu speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, mob.:29219477, e-pasts: dagnija[punkts]udre[uz]vidzeme[punkts]lv

Informāciju sagatavoja:

Anita Āboliņa

Projekta "Via Hanseatica" komunikāciju aktivitāšu kopas vadītāja

Mob.: 29454752

E-pasts: anita[punkts]abolina[uz]vidzeme[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.