27.05.2016
VPR aicina uz bezmaksas semināru “Atbalsta instrumenti un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai”  

 

"Es esmu rītdiena vai kāda diena nākotnē, kuru es veidoju šodien.

Un es esmu šodiena, kuru es veidoju vakar vai kādu dienu pirms tam”,

Džeims Džoiss, īru rakstnieks.

 

Veidosim izpratni šodien, lai gūtu panākumus rītdien!

 

Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Vidzemes uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar koprades māju SKOLA6 organizēs informatīvu bezmaksas semināru esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un pašvaldību speciālistiem ar mērķi informēt par aktuālajiem atbalsta instrumentiem un programmām uzņēmējdarbības veicināšanai. Seminārs notiks 14. jūnijā Cēsīs. 

 

Semināra ietvaros būs iespēja uzzināt arī par Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020. gadā, tai skaitā pārrobežu sadarbības programmu sniegtajām iespējām. Seminārā piedalīties ir aicināti pašvaldību speciālisti, jaunie un pieredzējušie uzņēmēji, kā arī citi interesenti, kas plāno sākt vai vēlas attīstīt uzņēmējdarbību.

 

Seminārs būs lieliska iespēja no pieredzējušiem speciālistiem uzzināt jaunākās aktualitātes uzņēmējdarbības atbalsta jomā. Pašvaldību speciālistiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem šī ir iespēja papildināt un atsvaidzināt savas zināšanas par biznesa atbalsta mehānismiem, savukārt jaunajiem uzņēmējiem seminārs sniegs vērtīgu ieskatu, kādi ir papildus instrumenti sava biznesa pirmo soļu stiprināšanai.

 

Plānotā semināra laikā būs ne tikai iespēja uzzināt par aktuālajām atbalsta iespējām, bet arī saņemt finanšu institūcijas ALTUM konsultācijas par pieejamajām programmām un biznesa plānu sagatavošanu. Uz ALTUM konsultācijām lūgums pieteikties atsevišķi, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba[uz]vidzeme[punkts]lv.

 

Semināra norises vieta: Koprades mājā SKOLA6 (Lielā skolas iela 6, Cēsis). Informatīvajā pasākumā tiks apskatītas šādas tēmas:

 

  • Projekts – pamats finansējuma un konsultatīvā atbalsta saņemšanai. Irīna Kulitāne, SIA Konso vadītāja, projektu eksperte
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Pieejamie atbalsta instrumenti uzņēmējiem un tūrisma uzņēmējiem. LIAA pārstāvis.
  • Starptautisko projektu programmu (Interreg, Horizion2020 u.c.) iespējas uzņēmējiem, veiksmīgie piemēri. Irīna Kulitāne, SIA Konso vadītāja, projektu eksperte
  • Lauku atbalsta dienests (LAD). Aktuālās programmas uzņēmējiem lauku teritorijās. LAD pārstāvis.

Detalizēta semināra programma pieejama šeit (links uz programmu). Programmā ir iespējamas izmaiņas, aktuālākajai informācijai sekojiet VPR mājaslapas semināru sadaļā. Pieteikšanās semināram līdz 10. jūnijam, aizpildot anketu šeit (links uz semināra sadaļu VPR lapā).

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.