27.11.2017
Satiksmes ierobežojumi 2.decembrī Valkā

Starptautiskās zinātniskās konferences – diskusijas kluba „Latviešu pagaidu Nacionālā padome – 100”, un pasākumiem Valkas novadpētniecības muzejā, koncertu kultūras namā kā arī monumenta atklāšanu Valkā š.g. 2. decembrī.

 

Minētos pasākumus apmeklēs Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis, kultūras ministre Dace Melbārde, Igaunijas Republikas kultūras ministrs Indreks Sārs un citas amatpersonas. Sakarā ar to būs transportlīdzekļu un gājēju kustības ierobežojumi atsevišķās Valkas pilsētas ielās, kuras ietilpst pasākumu norises vietu tuvumā.

           

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana izņemot operatīvos, diplomātiskos un transportlīdzekļus ar Drošības policijas speciālām caurlaidēm būs aizliegts no plkst 7.00 līdz 22.00 Emīla Dārziņa, Rīgas, Raiņa, Cimzes, Viestura ielu posmos. Lūdzam papildus uzmanību ceļazīmēm.

           

Būs slēgta transportlīdzekļu kustība no plkst.7.00 - 22.00 Emīla Dārziņa ielā posmā no Rīgas ielas līdz Raiņa ielai, Beverīnas ielā posmā no Rīgas ielas līdz Merķeļa ielai. Slēgta transportlīdzekļu kustība no plkst.18.30 - 21.00 būs Rīgas ielā posmā no Semināra ielas līdz Tālavas ielai, Viestura ielā posmā no Raiņa ielas līdz Zvaigžņu ielai, Raiņa ielā posmā no Latgales ielas līdz Emīla Dārziņa ielai. Būs aizliegta arī izbraukšana no daudzdzīvokļu māju pagalmiem uz Raiņa ielu.

           

Ņemot vērā satiksmes ierobežojumus, tiks mainīta sabiedriskā autobusa maršruts, jo nebūs izmantojamas autobusa pieturas Ausekļa un Raiņa krustojumā, Beverīnas ielā un Rīgas ielā.

          

Nepieciešamības gadījumā delegācijas transportlīdzekļu piebraukšanas un aizbraukšanas laikā īslaicīgi būs ierobežota arī gājēju kustība vairākos ielu posmos pasākumu norises vietu tuvumā.

           

Valkas novada dome atvainojas par sagādātām neērtībām, bet šie pasākumi ir nepieciešami pasākumu apmeklētāju drošībai.

 

Iesakām izmantot transportlīdzekļu novietošanai stāvlaukumus Zvaigžņu ielā, Ausekļa ielā, Raiņa ielā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ainārs Zābers

Valkas novada domes

Izpilddirektors

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.