07.06.2017
Valgā pirmo reizi norisināsies komandu sacensības “Valgas nakts veloorientēšanās”       

Rīt, 8. jūnijā, plkst. 21:30 pie Valgas sporta halles tiks dots starts pirmajām komandām, kas piedalīsies Valgas nakts veloorientēšanās. Sacensības rīko Valgas pilsētas dome ar mērķi popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, papildināt dalībnieku zināšanas par vidi un svinēt dvīņu pilsētas festivālu.

 

         

Piedalīties sacensībās aicinātas komandas 2-4 cilvēku sastāvā. Komandā jābūt vismaz vienam dalībniekam 18 gadu vecumā, ja komandā ir dalībnieki jaunāki par 16 gadiem. Komandu pieteikšanās būs iespējama rīt, sacensību dienā, līdz plkst. 18:00 “Valga sport” mājas lapā https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnVak6A9OU9lS3ro4MxrCncVxwgo7CJG40MF4OeOuqsLQl0A/viewform?c=0&w=1

 

Dalības maksa sacensībās: 2 eiro par katru dalībnieku. Dalības maksa tiek maksāta uz vietas. Komandu instruēšana un reģistrēšanas sacensībām uz vietas līdz plkst. 21:00.

 

         

Komandas varēs izvēlēties sacensību distanci un maršrutu.

Trase: Valgas pilsētā ir paslēpti 25 dažādi kontrolpunkti. Kontrolpunkti, kas atrodas vistālāk no Valgas sporta halles, dod 3 punktus un vistuvākie attiecīgi 1 punktu. Dažos kontrolpunktos dalībnieki saņems papildus uzdevumus, kuru veikšana dod papildu punktus. Kontroles laiks distances veikšanai ir 2 stundas. Par katrām pārsniegtām 10 minūtēm -2 (mīnuss divi) punkti. Pārsniegto laiku sāks skaitīt no pirmās sekundes. Kontrolpunktu veikšanas secību un maršrutu izvēlēsies komandu dalībnieki paši.

 

         

Trīs komandas ar vislielāko punktu skaitu tiks apbalvotas. Vienāda punktu skaita gadījumā uzvarēs komanda, kas finišēja ātrāk.

 

         

Svarīgi: Distance komandas dalībniekiem ir jāveic kopā. Nonākot katrā punktā, pierādījumam ir jānofotografē visa komanda. Finišā izlases kārtībā tiesneši bildes var pārbaudīt.

Dalībnieki apņemas ievērot Igaunijas Republikas satiksmes noteikumus.

Katram dalībniekam ieteicams uzvilkt atstarojošo vesti. Katrai komandai jābūt vismaz vienam lukturītim (riteņa lampa, galvas lampa utt.)

Ķiveres lietošana visiem dalībniekiem ir stingri ieteicama, dalībniekiem jaunākiem par 16 g. ķiveres lietošana obligāta!

Visa distance ir jāveic ar velosipēdiem vai kājām. Citi transporta līdzekļi ir aizliegti, t.sk. mazie mopēdi, giroskūteri, mopēdi, mašīnas utt. Aizliegti arī elektriskie velosipēdi.

Noteikumu neievērošanas gadījumā tiesnešiem ir tiesības samazināt punktus uz pusi vai anulēt komandas rezultātu.

 

         

Katrs sacensību dalībnieks pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Nolikumā neatrunātās situācijas tiesneši risinās uz vietas.

 

 

Papildu informācija:

Karl Kirt

+372 5919 4744

karl[punkts]kirt[uz]valgalv[punkts]ee

 

Anni Teetsmann

+372 5860 1328

anni[punkts]teetsmann[uz]valgalv[punkts]ee

 

www.valgasport.ee

www.valgalv.ee

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.