29.11.2019
Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs piedāvā idejas Ziemassvētku dāvanām

Sākoties klusajai tūrisma sezonai, esam parūpējušies, lai Valkas novada TIB ir viena no vietām, kur iegriezties pēc Ziemassvētku dāvanām. Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes braucienam ar sliežu velosipēdiem, Wagenkull SPA nakšņošanai/SPA apmeklējumam un  šaušanas prasmju attīstīšanai Valkas pilsētas stadiona šautuvē.

 

  • Viens brauciens ar sliežu velosipēdu ilgst aptuveni 30 minūtes. Braucieni ar Sliežu velosipēdiem Valkas pilsētas vecajā dzelzceļa stacijā tiek piedāvāti jau kopš šī gada maija un kopumā ar šiem sliežu velosipēdiem ir izbraukuši ap 800 apmeklētāju. Dāvanu kartes ir paredzētas līdz 15 cilvēku grupai un tās derīguma termiņš ir viens gads no iegādes brīža.

 

  • Ziemas laiks ir sevis lutināšanai, tādēļ ikviens būs priecīgs dāvanā saņemt atpūtu Taageperas pilī izveidotajā viesnīcā un relaksēties Wagenkull SPA zonā. Par apmeklētājiem pievilcīgām cenām, pils SPA pieejama ūdens oāze, baseins ar ūdens masāžu, tvaika, aromātiskā, sāls, dūmu, somu un dzintara pirtis, kā arī Japānas vanna. Pēc elegantās un greznās SPA zonas apmeklējuma pils restorāns piedāvā maltīti, kas gatavota īpašā kokogļu krāsnī. Katrs viesnīcas numurs ir īpašs un elegants. Interjera elementos mijas vēsturiskais ar mūsdienām. Palīdzēsim veikt rezervāciju vai sagādāt Wagenkull dāvanu karti.

 

  • Valkas pilsētas stadiona šautuve ir vieta, kur profesionāla instruktora pavadībā vari novērtēt savu precizitāti šaušanā ar ieročiem. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši no iegādes brīža.

 

 

Gan šautuves, gan sliežu velosipēdu apmeklējuma laiks ir jārezervē iepriekš, sazinoties pa tālruņa numuriem, kuri norādīti uz dāvanu kartēm.

 

Atgādinām, ka Valkas novada TIB ir pieejams plašs klāsts ar dažādiem Latviju, Valkas novadu, Valku/Valgu raksturojošiem suvenīriem, kā arī ir iespējams iegādāties IMPRO ceļojumus uz tuvākiem un tālākiem ceļojumu galamērķiem.

 

 

Jauku un gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku novēl,

Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.