28.06.2017
Valku darba vizītē apmeklē Uzbekistānas vēstnieks

Piektdien, 23. jūnijā Valkā darba vizītē viesojās Uzbekistānas Ārkārtējais un Pilnvarotais vēstnieks Latvijā Afzal Artikov. Tikšanās mērķis bija tikties ar pašvaldības vadību, kā arī ar uzņēmējiem apspriestu sadarbības iespējas ar Uzbekistānu.

         

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un domes speciālisti iepazīstināja vēstnieku ar pilsētas ekonomisko situāciju un attīstības iespējām. Īpašo interesi vēstnieks ir izrādījis par sadarbības stiprināšanas iespējām, palīdzot ar investoru piesaistīšanu no Uzbekistānas, par iespējām uzņēmējiem iegādāties valsts īpašumus, kas privatizācijas procesa gaitā pašlaik tiek pārdoti Uzbekistānā, kā arī tūrisma iespējās un sadarbībai kultūras jomā.
         

A. Artikovs tikās arī ar uzņēmējiem, kas darbojas tūrisma jomā, izrādot īpašo interesi tūristu plūsmai no Latvijas uz Uzbekistānu. Tika apspriesta arī pašreizēja sadarbība, tiešo lidojumu pieejamība un regularitāte starp abu valstu galvaspilsētām – Rīgu un Taškentu.

         

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atzīmēja, ka sniegta informācija par Uzbekistānas tūrisma potenciālu, tai skaitā Fergānas apgabalā, kā arī iespējas mūsu novada tūrisma sfērā stimulē mūs aktīvi mijiedarboties šajā sfērā. “No savas puses esam gatavi veicināt sadarbību starp Latvijas un Uzbekistānas tūrisma aģentūrām abpusējās tūrisma plūsmas palielināšanai. Turklāt pastāv interese arī pieredzes apmaiņā tūrisma infrastruktūras attīstībai, konkrētu tūrisma pakešu izstrādē tūristiem, apspriedām arī kopuzņēmumu veidošanas iespējas ražošanā,” uzsvēris Vents Armands Krauklis.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.