30.05.2016
Bērnu veselības autobusā vēl brīvas vietas vizītei pie gastroenterologa

Jau nākamo pirmdien, 6.jūnijā Valkā atkal piestās Bērnu veselības autobuss

 

Jau nākamo pirmdien, 6.jūnijā Valkā atkal piestās Bērnu veselības autobuss, dodot iespēju bērniem saņemt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālistu – neirologa un gastroenterologa konsultāciju.

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstīties rindā var, zvanot Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatorei Edītei Balodei, tālr. 28 644 365.

 

Visi interesenti aicināti droši zvanīt, jo vietas pie gastroenterologa vēl joprojām ir brīvas. Vizīte pie gatsroenterologa ieteicama visiem bērniem, kuriem ir dažādas gremošanas orgānu saslimšanas vai sūdzības par gremošanas orgānu darbību. Pie gastroenterologa vajadzētu vērsties, ja regulāri sāp vēders, ir ilgstoša slikta dūša, vemšana, vēdera pūšanās. Speciālista konsultācija noderēs arī gadījumos, ja ir ilgstoša caureja, aizcietējumi vai vēdera izejas problēmas utml.

 

Ierodoties uz vizīti, līdzi jāņem dzimšanas apliecība vai kāds cits personu apliecinošs dokuments. Tāpat vēlams līdzi ņemt informāciju par bērna veselības stāvokli (izrakstus, izmeklējumu rezultātus utml.), lai BKUS speciālisti varētu veikt savu darbu ātrāk un labāk.

 

Uz tikšanos 6.jūnijā, Lugažu laukumā!

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.