28.10.2021
Brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt un Latvijas Pensionāru federācija uzsāk kampaņu “Palīdzi sev. Palīdzi citam.”

Brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt un Latvijas Pensionāru federācija vienojas kopīgā kampaņā “Palīdzi sev. Palīdzi citam.” Kampaņas mērķis ir iedrošināt seniorus pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties pret Covid-19 vīrusu. 

 

Kampaņas “Palīdzi sev. Palīdzi citam” mērķis ir iedrošināt seniorus, jo īpaši, šaubīgos pieņemt lēmumu vakcinēties pret Covid-19 pēc iespējas ātrāk. Kampaņas laikā sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju un vietējām senioru organizācijām tiks apzvanīti Latvijas seniori visā Latvijā, atbildēts uz jautājumiem par vakcināciju un palīdzēts senioriem pieņemt lēmumu sevi pasargāt un vakcinēties.

 

Kampaņas atklāšanas pasākums norisināsies pirmdien 1. novembrī no plkst. 11.00 līdz 12.15 Zoom platformā (pieejas saite tiks nosūtīta dalībniekiem pēc reģistrācijas). Reģistrācija pasākumam https://forms.gle/VzFxupapKNHhGmmd9.

 

Pasākuma programma:

Pasākumu vadīs žurnālists Aidis Tomsons.

 

11.00 Ievads

11.05 Veselības ministra Daniela Pavļuta uzruna

11.10 Kā iedrošināt vakcinēties cieņpilni? Psiholoģe Diāna Zande

11.40 Praktiskais atbalsts. Brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pārstāvji

11.55 Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājas Aijas Barčas uzruna

12.00 Labās gribas vēstnieka Profesora Anatolija Danilāna iedrošinājums

 

Kampaņa “Palīdzi sev. Palīdzi citiem” ilgs līdz 15. novembrim un noslēgsies ar svinīgu ceremoniju tiešsaistē valsts svētku priekšvakarā – 17. novembrī. Paredzēta arī aktīvāko senioru organizāciju un senioru apbalvošana.

 

Informāciju sagatavoja:

Miks Celmiņš

Brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pārstāvis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.