02.12.2016
Gada balva medicīnā  - iespēja pateikt paldies

Mūsu mediķi – ārsti, zobārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi, māsu palīgi un citi – ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Lielākā daļa no viņiem katru dienu pēc vislabākās sirdsapziņas dara savu darbu un palīdz mums visiem būt veseliem un dzīvespriecīgiem.


Piedaloties balsošanā „Gada balva medicīna”, kuras moto skan „Dodot gaismu, sadegu”, ikvienam pacientam ir iespēja pateikt paldies savai ārstniecības personai – ārstam, zobārstam, ārsta palīgam, vecmātei, farmaceitam, funkcionālajam speciālistam (fizioterapeitam, ergoterapeitam, logopēdam utml.), izvirzot viņu kā potenciālo balvas saņēmēju.

 

Lai nobalsotu, jāatver Latvijas Ārstu biedrības interneta mājas lapa http://www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina/, jāizvēlas kāda no nominācijām un jāaizpilda  nepieciešamie lauki.  Nobalsot iespējams  līdz 2017.gada 15.janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot tikai vienu reizi dienā.

 

Sabiedrības balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās nosaka „Gada ārstu”, „Gada zobārstu”, „Gada ārsta palīgu”, „Gada māsu”, Gada vecmāti”, „Gada farmaceitu” un „Gada funkcionālo speciālistu”.

 

Tradicionāli „Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās „Gada cilvēks medicīnā”, „Gada notikums medicīnā”, „Gada slimnīca”, „Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums.

 

Ikviens nomināciju ieguvējs svinīgā ceremonijā saņems balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona kā dzīvības asnu veidotu statueti.

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.