25.04.2016
Lugažu laukumā piestās Bērnu veselības autobuss

6.jūnijā Valkā, Lugažu laukumā  atkal piestās  Bērnu veselības autobuss.

 

2016.gada 6.jūnijā Valkā, Lugažu laukumā, pretī Kultūras namam  piestās  Bērnu veselības autobuss, šajā reizē Valkas novada bērniem dodot iespēju ierasties uz konsultāciju pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālistiem – neirologa un gastroenterologa.

 

Tā kā gastroenterologa konsultācija Valkā nav pieejama, domājams, ka šī BKUS speciālista vizīte būs īpaši noderīga visiem bērniem, kuriem ir dažādas gremošanas orgānu saslimšanas.

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstu rindā veido Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode, tālr. 28 644 365. Edīte Balode aicina pierakstīšanos neatlikt uz pēdējo brīdi, jo  vietu skaits rindā ir ierobežots (viens speciālists var pieņemt apmēram 20 bērnus).

 

Ierodoties uz vizīti, līdzi jāņem dzimšanas apliecība vai kāds cits personu apliecinošs dokuments. Tāpat vēlams līdzi ņemt informāciju par bērna veselības stāvokli (izrakstus, izmeklējumu rezultātus utml.), lai BKUS speciālisti varētu veikt savu darbu ātrāk un labāk.

 

Lai nodrošināti sekmīgu bērnu veselības aprūpi arī turpmāk,  Edīte Balode aicina vecākus pēc vizītes pie speciālista informēt savu bērnu ģimenes ārstus par vizītes rezultātiem. 

 

Plašāka informācija par  Bērnu veselības autobusa programmas īstenotājiem “RMHC Latvija” pieejama mājas lapā: http://rmhc-latvia.lv

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.