07.11.2016
Papildu ceļazīmes Vidzemes slimnīcas teritorijā

Vidzemes slimnīcas teritorijā uzstādītas papildu ceļazīmes. Tāpēc lūdzam slimnīcas apmeklētājus, novietojot automašīnas slimnīcas teritorijā, pārliecināties, vai auto atrodas stāvēšanai atļautā vietā.

  

Izvietotās ceļazīmes palīdz slimnīcas apmeklētājiem un darbiniekiem orientēties slimnīcas teritorijā un skaidri norāda, kuras automašīnu stāvvietas paredzētas apmeklētājiem un kuras  personām ar slimnīcas izsniegtām atļaujām.

 

Apmeklētāji joprojām savus auto var novietot stāvvietā uz Alvila Freimaņa ielas, kā arī slimnīcas teritorijā šogad izveidotajā stāvvietā personām ar kustību traucējumiem un ģimenēm ar bērniem. Ne ilgāk par vienu stundu, ar izslēgtu dzinēju, atļauts novietot auto arī pie NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas.

 

Stāvlaukumi plānoti tā, lai netraucētu operatīvā transportlīdzekļa piekļuvi un preču piegādi slimnīcas ēkai, kā arī lai izvairītos no automašīnu izplūdes gāzu iekļūšanas slimnīcas ventilācijas sistēmā.

 

Slimnīcas teritorijā, kur tas nav aizliegts, apmeklētāji var apstāties ne ilgāk par 5 minūtēm, lai izlaistu vai uzņemtu pasažieri.

 

“Teritorijas satiksmes organizēšanas shēma”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, ”tika izstrādāta, ņemot vērā Valmieras pilsētas pašvaldības Satiksmes drošības komisijas norādījumus un ieteikumus. Tāpat ievērojām noteikumu – lai mūsu apmeklētājiem saprotama, droša un ērta pārvietošanās un uzturēšanās slimnīcas teritorijā. Plānojot jauno shēmu, respektējām arī savu darbinieku darba specifiku – darbu maiņās, nepilno darba laiku, lai viņi varētu ērti un netraucēti ierasties uz maiņu”. 

 

Atgādinām, ka transportlīdzekļu atrašanās tiem neparedzētās vietās vai bez Vidzemes slimnīcas atļaujas, kas novietota aiz transportlīdzekļa priekšējā stikla redzamā vietā, tiek uzskatīta par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu un var būt sodāma.

 

Vidzemes slimnīcas vārdā U. Muskovs aicina slimnīcas apmeklētājus sekot jaunajām ceļazīmēm un ievērot tās, lai neapdraudētu ne savu, ne citu autovadītāju un slimnīcas apmeklētāju drošību.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Benita Brila,

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste,

Mob.t. 29411814

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.