09.03.2016
Sākusies akcija "Meklējam labu ģimenes ārstu!"

Pārpublicēts: www.medicine.lv

 

Jau ceturto gadu žurnāls "Veselība" organizē akciju "Meklējam labu ģimenes ārstu!". Tās mērķis ir pateikt publisku paldies ģimenes ārstiem par nesavtīgu darbu un izcilu attieksmi.

 

"Ar savu lasītāju un ģimenes ārstu pacientu palīdzību vēlamies teikt paldies katram ārstam, kurš bijis pašaizliedzīgs, strādājis no visas sirds, darot pat vairāk, nekā prasa pienākums. Šodien ģimenes ārsts ir atbildīgs ne vien par mūsu fizisko, bet arī emocionālo veselību. Sajust, saprast, uzklausīt - to gaidām no patiešām laba ārsta," stāsta žurnāla "Veselība" galvenā redaktore Solvita Velde.

 

Žurnāls "Veselība" aicina uz īsu brīdi nolikt malā ikdienas darbus, aizmirst rūpes un veltīt nedaudz laika, lai izstāstītu par savu ģimenes ārstu un/vai ģimenes ārsta māsiņu.

 

Ģimenes ārstu iespējams pieteikt akcijai, atsūtot vēstuli uz redakciju pa pastu uz adresi Andrejostas iela 4A, Rīga, LV-1045, ar norādi "Akcijai "Meklējam labu ģimenes ārstu!""; elektroniski uz e-pasta adresi: gimenesarsts[uz]veseliba[punkts]lv; vai aizpildīt anketu mājaslapā www.dienaszurnali.lv.

Vairāk par akciju šeit: http://veseliba.lv/arsts_2016

Anketa internetā šeit: http://dienaszurnali.lv/lv/akcija-meklejam-labu-gimenes-arstu


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.