21.11.2016
Valkā pieņems urologs Kļims Ļeoņenko

 

Turpinot labdarības akciju „Latvijā vadošie ārsti laukos”, biedrība „Atbalsts Valkai” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komiteja”  uz Valku ir uzaicinājusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" Uroloģijas klīnikas rezidentu -urologu Kļimu Ļeoņenko. Dr.Kļims Ļeoņenko pacientus pieņems š.g. 21.decembrī, Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas Veselības istabā, Valkā, Semināra ielā 23.

 

Lai gan Kļims Ļeoņenko ir vēl gados jauns, viņš sevi jau ir pierādījis kā perspektīvs speciālists -  2012.gadā pabeidzis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti un ieguvis ārsta grādu, kopš 2014.gada regulāri stažējies  ārzemju uroloģiskajās klīnikās Itālijā, Polijā un Vācijā, kur papildinājis savas zināšanas pacientu ar uroloģisko onkoloģiju izmeklēšanā un laparoskopisko operāciju veikšanā. Kopš 2012.gada K.Ļeoņenko vairāk kārt uzstājies starptautiskās konferencēs par uroloģijas tēmu.  Ārstam ir pieredze intensīvajā terapijā un reanimācijā, neatliekamajā palīdzībā un ķirurģijā. Īpaši ieinteresēts viņš ir onko- un endouroloģijā.  

 

Visi pacienti, gan vīrieši, gan sievietes, kuriem nepieciešama urologa konsultācija, aicināti pieteikties pa mobilo tālruni 28 644 365. Akcijas noteikumi nav mainīti. Lai nodrošinātu akcijas ilgtspēju, visi ieinteresētie  pacienti konsultācijas dienā tiks lūgti veikt mērķziedojumu 12 eiro apmērā.

 

Lai vizīte pie ārsta būtu mērķtiecīga, pacienti tiek aicināti līdz ņemt līdzšinējos izmeklējumu rezultātus (ultrasonoskopiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi). Īpaši svarīgi ir analīžu rezultāti: pilna asins aina, asins bioķīmija (Alat, Asat, Urea, kreatinīns), PSA analīze (tikai vīriešiem), kā arī urīna analīžu rezultāti.

 

Uzziņai:

Pie urologa var vērsties  gan sievietes, gan vīrieši ar urīnceļu infekciju, urīnpūšļa un nierakmeņu slimību, urinēšanas grūtībām, aizdomām par urīnceļu onkoloģiju (vai audzējiem),  kā arī vīrieši ar dažādām prostatas saslimšanām.

 

Informāciju sagatavoja Edīte Balode, Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.