29.04.2021
Velo-piedzīvojuma "Apkārt Latvijai" maršruts vedīs dalībniekus cauri Valkas novadam

1. maijā plkst. 12.00 Rīgā tiks dots starts velo-piedzīvojuma sacensību "Apkārt Latvijai" (ApLV) 1. posmam. Sacensību laikā ar velosipēdiem tiek mērots ceļš apkārt Latvijai, kas šoreiz sadalīts 3 līdzīgās daļās. Dalībniekiem ir jāpārvietojas pa noteiktu maršrutu starp Rīgu un Malnavu un jāapmeklē 5 kontrolpunkti, kuri izvietoti dažādās publiski pieejamās un ar velosipēdu sasniedzamās vietās.

 

Sacensību dalībnieki virzīsies cauri Saulkrastiem, Ainažiem, Valkai, Kornetiem un Žīguriem, līdz sasniegs pirmā posma finišu Malnavā. Pirmais piedzīvojuma posms ir aptuveni 600 kilometru garš ar kontrollaiku 102 stundas – par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadskārtai.

 

Sacensību maršrutā iekļauta Valkas novada teritorija gar valsts robežu no Kārķiem līdz Zvārtavai, ar kontrolpunktu Valkā. Velo-piedzīvojumā dalību ņems arī valcēnietis Gunārs Ozoliņš.

 

Piedzīvojumam sagatavots un izplānots konkrēts maršruts, kas ved tuvu Latvijas robežai, iekļaujot drošus, ainaviskus un baudāmus gan meža, gan grants ceļus. Dalībnieku uzdevums būs sekot līdzi iezīmētajam maršrutam navigācijas ierīcēs, taču līdzjutēji braucienam varēs sekot tiešsaistē Trackcourse.com, jo katrs dalībnieks tiks nodrošināts ar GPS raidītāju. Svarīgi, ka šīs ultra garās sacensības būs iekļautas oficiālajā Latvijas riteņbraukšanas federācijas sacensību sarakstā.

 

ApLV distance skaitās pievarēta, ja dalībnieks ir veicis visu sacensību distanci pa konkrēto maršrutu, apmeklējis visus kontrolpunktus, var uzrādīt kontrolkartīti ar atzīmēto laiku un ir sasniedzis finišu līdz 5. maija plkst. 18.00

 

Veiksmi un izturību sacensību dalībniekiem!

 

Pēc www.velomens.lv sagatavotajiem materiāliem informāciju apkopoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.