22.07.2020
24. jūlijā būs ierobežota satiksme Velorealitātes laikā

24. jūlija vakarā Valkā sāksies šī gada gaidītākais garo distanču velobrauciens – Velorealitāte. 230 dalībniekiem būs jāmēro aptuveni 340 kilometru garš ceļš, apmeklējot četrus kontrolpunktus, lai ne vēlāk kā pēc 42 stundām finišētu Rīgā.

! No plkst.  19:00 - 23:00 būs slēgta iela pie Valkas pilsētas kultūras nama ( Emīla Dārziņa iela 8 ), kur pulcēsies dalībnieki startam ! 

 

Iepriekšējos gados dalībniekiem bija jāveic līdzīga attāluma distance no Zilupes un Liepājas līdz Rīgai. Šogad pēc starta Valkā pie pilsētas kultūras nama, kur mums būs atvēlēts gan Lugažu laukumus, gan Emīla dārziņa iela, riteņbraucējiem būs jāapmeklē Torņa kalns, Nesaules kalns, Zilaiskalns un Skolas kalns Līgatnē, pašiem plānojot maršrutu un izvēloties saviem spēkiem atbilstošākos ceļus. Katrā kontrolpunktā dalībniekus sagaidīs tiesneši, kuri veiks ierakstu riteņbraucēju pasēs, savukārt paši dalībnieki varēs papildināt savas dzērienu pudeles un atjaunot spēkus ar augļiem. Kontrolpunkti ir izvietoti tā, lai Velorealitātes dalībniekiem būtu jāizmanto ne vien šosejas, bet arī grants un meža ceļi.

 

Paredzams, ka ceļā uz pēdējo kontrolpunktu Līgatnē, vairums no dalībniekiem, izmantos unikālo Līgatnes pārceltuvi pār Gauju.

 

Velorealitāte nav sacensības, tas ir brauciens pēc rūdījuma, pieredzes un uzvaras pār sevi. Katrs dalībnieks, kurš spēs iekļauties 42 stundu kontrollaikā, finišā saņems unikālu ceļazīmi.

 

Ziņas no Velorealitātes būs iespējams lasīt un skatīt https://www.facebook.com/velomens/

Pilns  Velorealitātes apraksts atrodams šeit: https://velomens.lv/products/velorealitate-2020/

 

 

Informāciju sagatavoja:

Krišjānis Ratiniks "Velomens"

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.