31.10.2022
27. novembrī norisināsies Valkas Mīnusu turnīrs

27. novembrī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē norisināsies Mīnusu turnīrs. Sākums plkst.11:00, reģistrācija no plkst.10:30. Kurš gan no mums nav spēlējis “mīnusus” un kāpēc gan neuzspēlēt šo aizraujošo spēli turnīrā? Dalība ir BEZ MAKSAS!

 

Provizoriskā izspēles kārtība – dalībnieki tiek salozēti apakšgrupās, kur tie aizvada viena apļa turnīru. Viena spēle ilgst līdz 5 mīnusiem vai 5 minūtes (kopējais laiks visiem laukumiem). Pēc grupu turnīra seko izslēgšanas spēles turnīra uzvarētāja noskaidrošanai. Sacensību sistēma tiks izskaidrota uz vietas. Notiks atsevišķs turnīrs VEF BA audzēkņiem un pārējiem.

 

Īsie spēles noteikumi. A un B dalībnieki sacenšas savā starpā līdz brīdim, kamēr vienam ir 5 mīnusi. Pirms spēles notiek izloze, kurš uzsāks spēli (savā starpā, var spēlēt “akmens, šķēres, papīrītis”, mest monētu vai kā savādāk). Nav svarīga metiena tehnika, bet gan vieta, no kuras tiek izdarīts metiens. Piemēram, dalībnieks A iemet no punkta x, pēc tam dalībniekam B arī ir jāmet no punkta x:

  • ja dalībnieks B neiemet no punkta x, viņam ir viens mīnuss, spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu;
  • ja dalībnieks B iemet no punkta x, mīnusa nav un spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu (viņam NAV obligāti jāmet no punkta x, dubultie mīnusi netiek izspēlēti).

 

NOLIKUMS

 

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.