07.11.2014
Aicina pieteikt nominantus pasākumam "Sporta laureāts 2014"

 Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, tiks apbalvoti un sumināti arī šī gada Valkas novada sporta laureāti. Ieteikumus un aizpildītās laureātu anketas var iesniegt līdz 2014.gada 5.decembrim.

 Gads paskrējis nemanot, aicinot izvērtēt padarītos darbus. Kā ikkatru gadu, Valkas novada dome organizē ikgadējo pasākumu Valkas novada “Sporta laureāts - 2014”.

Saskaņā ar pasākuma nolikumu, vērtēšanai tiek izvirzīti Valkas novada iedzīvotāji no 12 gadu vecuma (arī tie, kuri startējuši citu novadu komandās), kuri pārstāvējuši Valkas novada komandas un iestādes, kā arī par sportiskajiem sasniegumiem laika posmā no 2014.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 31.decembrim. Atsevišķi tiks atzīmēti sportisti līdz 12 gadu vecumam, kuri izpildījuši pasākuma nolikumā minētos nosacījumus, kā arī aktīvākie Tautas sporta dalībnieki.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi noskaidrot un apbalvot gada labākos Valkas novada sportistus, sporta darbiniekus un aktīvistus, informēt sabiedrību par sportiskajiem pasākumiem un motivēt sportistus treniņu darbam un nākamajiem startiem sacensībās.

Kandidātus nominācijām var izvirzīt sabiedrības pārstāvji, sporta klubi, sporta skola un pašvaldības, aizpildot laureāta anketu un norādot  informācijas avotu, datu pareizības pārbaudei. Lēmumu par nominācijas piešķiršanu pieņems komisija 3 cilvēku sastāvā: veterānu sporta pārstāve Nadežda Blūma, sporta speciālists Valkā – Māris Koops un Bērnu – jaunatnes sporta skolas direktore Mudīte Gerke.

Ieteikumus un aizpildītās laureātu anketas var iesniegt līdz 2014. gada 5.decembrim, atverot http://valka.lv/sporta-pasakumu-rezultati/ pasākuma nolikumā iekļauto anketu un nosūtot uz e-pastu: sports[uz]valka[punkts]lv.

Nomināciju apbalvošana notiks 2015. gada 10. janvārī plkst. 19:00 Valkas pilsētas kultūras nama Lielajā zālē. Ierašanās pasākuma norises vietā svinīgā apģērbā, līdzi ņemot “groziņus”.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.