21.09.2016
Aicina uz Uzņēmēju sporta dienu

Valkas novada dome un Valgas pilsētas valde aicina visus Valkas novada un Valgas pilsētas uzņēmumu pārstāvjus uz izklaidējoši sportisku sestdienu – 22.oktobrī plkst. 11.00 pie Valgas sporta halles (Valgā, Kuperjanovi ielā 36)

 

Sporta dienas mērķis ir iepazīties ar kaimiņpilsētas uzņēmējiem, nodibināt sadarbības kontaktus un jautri un aktīvi pavadīt laiku. Plānotās sporta aktivitātes ir akcentētas nevis uz sportiska rezultāta gūšanu, bet gan uz jautru un atraktīvu kopā būšanu.

 

Dienas programma:

11.00 Rīta kafija: dalībnieku ierašanās, reģistrēšanās un iesildīšanās

11.10 Sporta dienas atklāšana (dvīņu pilsētu mēru uzrunas)

11.20 Komandu veidošana, iepazīstināšana ar aktivitātēm

11:30 Āra aktivitātes (diskgolfs, digitālā orientēšanās + viktorīna, petanks)

13:15 Iekštelpu aktivitātes (florbola turnīrs un “sūkļa bols”)

15:15 Apbalvošana

15:30 Sarunas, iespaidi, ēšana, pirts un citas izklaides

 

No katra uzņēmuma aicināti piedalīties 1 – 3 pārstāvji ar ģimenēm (arī bērniem). Sporta aktivitātes tiks organizētas jauktās komandās, lai veicinātu dalībnieku iepazīšanos un sadarbošanos. Lūgums līdzi ņemt maiņas sporta apavus un pirts lietas (dvielis, peldkostīms, u.tml.).

 

Neaizmirstiet parūpēties par sava uzņēmuma vienotu stilu (T-krekli ar uzņēmuma simboliku, citi aksesuāri utt.). Ja Jums ir interese izvietot sava uzņēmuma reklāmas materiālus sporta dienas norises vietā vai citādā veidā iepazīstināt ar savu uzņēmumu, esiet laipni aicināti to darīt.

 

Ja Jums ir interese par dalību, lūdzu, piesakieties līdz 14.oktobrim: e-pasts jana[punkts]putnina[uz]valka[punkts]lv (vai pa tālruni 26414197) vai maris[punkts]ozols[uz]valka[punkts]lv (vai pa tālruni 26449919).

 

Nāc un piedalies!Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.