22.04.2020
Autocross.lv avāriju stāstu konkursā uzvar valcēnietis Māris Zālītis

Autocross.lv avāriju stāstu konkurss noslēdzies ar Folkreisa braucēja Māra Zālīša uzvaru un izcīnītu galveno balvu – piknika galdu no Viss No Koka! Brenguļu autotrases specbalva uzreiz diviem konkursa dalībniekiem – autokrosa čempionam Jānim Lindem un Folkreisa braucējam Mārim Bikavam!

 

Māris Zālītis tika atzīts par uzvarētāju žūrijas iekšējā spriedumā, lai gan tikai par vienu punktu apsteidza tuvāko sekotāju vākmeistaru Juri Mesteru, un par diviem bagiju gāzēju Jāni Kozlovski.

 

Līdzjutēju balsojumā uzvaru guva Klāvs Benefelds, aiz sevis atstājos Jāni Lindi un Ivo Gabrānu. Viņu panākumi gan godalgas nenesa, taču sniegums spēcīgs!

 

Līdzjutēju balsojuma lielākais ieguvējs izrādījās Sandis Džeriņš, kurš guva ceturto vietu, tādā veidā nonākot visa konkursa trešajā vietā – aiz Zālīša un Mestera.

 

Tātad galvenā balva no Viss No Koka tiek Mārim Zālītim. Taču par īstu drāmu izvērtās Brenguļu autotrases specbalvas piešķiršanas process, jo trases pārstāvis Arnis Odiņš līdz pat pēdējai minūtei un vēl ilgāk nevarēja izšķirties starp Māra Bikava un Jāņa Lindes kandidatūru. Arnis, kad bija beidzis strīdēties pats ar sevi, ziņo gala lēmumu: “Mani aizķēra abi šie kandidāti, tāpēc ilgi nevarēju izlemt, kuram piešķirt uzvaru. Tieši tāpēc uzaicinu uz Brenguļu autotrasi abus šos braucējus, gan Māri, gan Jāni! Un brauciet reizē, lai interesantāk! Un Jānim Lindem īpaši: es zinu, cik grūti ir kļūt par Latvijas autokrosa čempionu VAZ Klasika klasē, cik tas ir smags darbs, plus vēl šāds kūlenis sezonas laikā, kādu viņš piedzīvoja togad… Tā kā pats savu karjeru esmu sācis tieši šajā klasē, tad Jānim papildbalva – divas izmēģinājumu sesijas ar Xtreme (B600) bagiju! Ceru, ka Jānim šis būs patīkams pārsteigums!”

 

Apsveicam uzvarētājus! Un, lūk, labākais Autocross.lv konkursa stāsts!

 

Informāciju sagatavoja:

Viesturs Saukāns,

www.autocross.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.