06.01.2016
BC Valga Maks&Moorits piedzīvoja zaudējumu

5.janvārī Igaunijas basketbola līgas spēlē BC Valga Maks&Moorits ar rezultātu 67:95 piedzīvoja zaudējumu pret līgas līderu komandu BC KALEV/CRAMO.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm viesu komanda uzbrukumā darbojās rezultatīvāk un mājiniekiem nācās ar grūtībām uzlauzt viesu aizsardzību. Spēles pirmajā ceturtdaļā Valkas/Valgas klubs nonāca 16 punktu deficītā, ko izdevās samazināt līdz -12 punktiem, pēc nospēlētām 10 minūtēm. Otrajā ceturtdaļā spēles gaitu lauzt neizdevās un, pārtraukumā ejot, rezultāts vēstīja 35:50 par labu viesiem.

Otrajā puslaikā turpinājās viesu rezultatīvais uzbrukums un, spēles beigu signālam skanot, spēle noslēdzās ar rezultātu 67:95.

Valga - Kalev 67:95 (15:27, 20:23, 19:27, 13:18)

Valka/Valga: Aleksejevs 17 (12ab), Veski 15, Krūmiņš E. 12, Saage 9, Kriisa 6, Berķis 6, Kanbergs 2.
Kalev/Cramo: Freimanis 19, Dorbek 16, Boone 12 (11ab), Soo 12, Veideman 10.