27.01.2016
BK Valka/Valga gūst svarīgu uzvaru pār Tallinas basketbolistiem

26.janvārī Alexela Igaunijas basketbola līgas ietvaros Valgā pie sevis mājās BK Valga Valka/Maks&Moorits uzņēma basketbola klubu TTU KK no Tallinas. Iesākoties spēles pēdējai minūtei, rezultāts bija neizšķirts, bet veiksmīgi nospēlētā galotne ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 79:69.

Valkas basketbolisti bija zaudējuši pēdējās 5 mājas spēles Igaunijas līgā, ieskaitot neveiksmi pret TTU KK basketbolistiem 16.janvārī. Šoreiz mājniekiem izdevās nospēlēt rezultatīvāk uzbrukumā, kā arī spēja apturēt pretinieku precizitāti. Pēdējās 3 spēles minūtes tika aizvadītas ļoti rezultatīvi, uzvarot ar 17:2.

Rezultatīvākais Valkas komandā bija Kristo Saage, gūstot 19 punktu, 7 rezultatīvas piespēles, 5 atl.b.. Jurijs Aleksejevs tika pie 18 punktiem un 8 izcīnītām bumbām zem groziem.

"Valka/Valga" - "TTU KK": 79:69 (18:17, 20:13, 13:23, 28:16)

Valka/Valga: Saage 19 (7 res.p., 5 atl.b.), Aleksejevs 18 (8 atl.b.), E.Krūmiņš 13, Berķis 11, Kriisa 5, Kanbergs 5, Veski 5, Rozītis 2, Peterson 1.

TTU KK: Kitsing 23, Raadik 15, Laane 11, Kaja 11, Koort 7, Makke 2.

Nākamās spēles tiks aizvadītas izbraukumā, 30.janvārī tiekoties ar AVIS Rapla un 3.februārī ar Parnu Sadam klubiem.