13.01.2016
BK Valka/Valga piekāpjas viesiem BK TLU/Kalev

12.janvāra spēlē Valka-Valga pie sevis uzņēma basketbola klubu TLU/Kalev no Tallinas. Šajā spēlē abas komandas rezultatīvi uzbruka grozam un kopskaitā guva 208 punktus. Diemžēl viesu klubs bija spēcīgāks un, spēles beigu signālam skanot, rezultāts uz tablo vēstīja 100:108.

Spēles pirmās 20 minūtēs cīņa ritēja līdzvērtīgi un puslaikā Valkas basketbolisti bija iedzinējos ar 1 punkta starpību (47:48). Šajā spēlē izšķirošā bija trešā ceturtdaļa, kad viesi veica izrāvienu un noslēdza to ar 32:24. Lai arī pēdējā ceturtdaļā mājiniekiem netrūka cīņasspara, tomēr sadeldēt punktu starpību un uzvarēt neizdevās.

Pēc nospēlētām 15 spēlēm Alexela Igaunijas basketbola līgā, ar 5 uzvarām klubs ieņem 8.vietu kopvērtējumā.

Valka-Valga - TLU/Kalev: 100:108 (22:28, 25:20, 24:32, 29:28)

Valka-Valga: Aleksejevs 25 (13 atl.b.), Berķis 21, Saage 18, Kanbergs 12, E.Krūmiņš 9, Kriisa 8, Veski 5, Peterson 2.
TLU/Kalev: Milka 33, Atkinson 25, Berhanemeskel 17, Droney 16, Saks 9, Liivak 5, Aimre 2, Vahter 1.

Informāciju sagatavoja: Madars Lāns