30.03.2015
FK

Piektdien, 27.martā florbola klubs "Valka" Valkas ģimnāzijas sporta hallē aizvadīja otro 1/4 fināla spēli Latvijas 22.čempinātā florbolā vīriešiem 2.līgā pret florbola kluba "Jūrmala" komandu.

Pirmo 1/4 fināla spēli valcēnieši izbraukumā uzvarēja ar rezultātu 9 - 8. Izšķirošie vārti tika gūti spēles papildlaikā. Sērijā panākot 1-0. Izslēgšanas spēlēs, lai iekļūtu nākamajā kārtā tiek spēlēts līdz kādas no komandas divām uzvarām.

Spēli apņēmīgāk sāka viesi, 4.minūtē atklājot spēles rezultātu. Mājnieki uz to atbildēja ar vairākiem bīstamiem momentiem, bet vārtus gūt neizdevās. Spēles 11.minūtē jūrmalnieki vēlreiz sarūgtināja valcēniešus panākot 2-0 savā labā. Tā arī noslēdzās 1.periods.

Otrā perioda sākumā FK "Jūrmala" spēlētāji apliecināja savu apņēmību cīnīties par vietu pusfinālā un divu minūšu laikā guva 2 vārtus. Tablo jau rādīja 4-0 viesu labā. Uz laukuma turpinājās divu līdzvērtīgu komandu cīņa un spēles 28.minūtē varēja uzgavilēt arī mājinieku fani. Vārtus pēc A. Kuratņika piespēles guva A. Kazaks. Ilgi nebija jāgaida arī līdz otriem vārtiem, kad pēc A. Kazaka piespēles bumbiņu pretinieka vārtos raidīja J. Tolmanis.35.minūtē ar tālu un precīzu metienu viesu vārtusargu sarūgtināja L.Ščegoļevs pēc K.Kalniņa piespēles. Spēles rezultāts kļuva 4-3 jūrmalnieku labā, kā arī noslēdzās otrais periods.

Spēles trešā perioda pirmā puse aizrutēja līdzīgā cīņā. Abām komandām bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tam traucēja vārtsargi vai vārtu stabi, līdz 50.minūtē A.Kazaks no M.Krama piespēles gūst vārtus. Ar rezultātu 4-4 noslēdzas spēles pamatlaiks.

Papildlaikā spēle rit 10 minūtes vai līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Ja vārti netiek gūti spēles uzvarētāju nosaka pēcspēles metienos. Šoreiz tas nebija vajadzīgs, jo 6.minūtē pēc tālas A. Kazaka piespēles tribīnēm liek eksplodēt Arnijs Kuratņiks gūstot vārtus un ievedot FK "Valka" pusfinālā. Jāpiezīmē, ka tieši Arnijs arī Jūrmalā papildlaikā guva izšķirošos vārtus.

Paldies visiem 192 līdzjutējiem, kuri bija ieradušies uz spēli. Gaidam jūs visus un vēl kuplākā pulkā sestdien, 4.aprīlī, plkst 17.00 atbalstīt savējos pirmajā pusfinālspēlē pret Rēzeknes BJSS. Viena komanda - viens mērķis.

Informāciju sagatavoja Ilvars Rullis, florbola klubs "Valka"