22.09.2014
FK Valka/Valmiera gaidāma izšķiroša spēle

21. septembrī Valkas pilsētas stadionā FK Valka/Valmiera tikās ar FK Riga United FC futbolistiem. Gan vienai, gan otrai komandai šī spēle bija svarīga, jo vienīgi uzvara abām komandām saglabā cerības uz sudraba medaļām LFF 2.līgas čempionātā. Mājiniekiem spēle iesākās labi, jo jau 3.minūtē Ralfs Apsītis izvirzīja vadībā FK Valka/Valmiera. Tiesa prieki nebija ilgi, jo jau pēc 10 minūtēm rīdzinieki rezutātu izlīdzināja. 1. puslaika izskaņā un 2. puslaika pašā sākumā mājniekus atkal iepriecināja viens no šīs spēles varoņiem Ralfs Apsītis, un viņa kontā jau 3 vārti. Rīdzinieki aizvien biežāk sāka uzbrukt mājnieku vārtiem, kas arī deva rezultātu - spēles 83.minūtē rezultāts uz tablo rādīja  3-3. Pēdējās spēles minūtes aizritēja ļoti nervozā gaisotnē, abas komandas apmainījās bīstamiem momentiem. Spēles galotnē tomēr veiksmīgāki izrādījās mājnieki, tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā mājnieki izpildīja brīvsitienu, soda laukumā atradās teju visi spēlētaji, un veiksmīgaks par pārēejiem izradījas Vadims Tatarčuks. Tieši pēc viņa sitiena bumba nonāca vārtos un rezultāts kļuva 4-3 FK Valka/Valmiera labā.

Pēc šīs uzvaras FK Valka/Valmiera ar 24 punktiem ieņem otro vietu LFF 2. līgas čempionāta. Lai šo vietu saglabātu, būs nepieciešama uzvara pēdējā sezonas spēlē pret FK Albertu, kas norisināsies Valkas pilsētas stadionā 28. septembrī plkst 15.00.