29.09.2014
FK Valka/Valmiera izcīna sudraba medaļu!

28. septembrī Valkas pilsētas stadionā tika aizvadīta pēdējā šīs sezonas spēle starp FK Valka/Valmiera un FK Alberts (Rīga). Pirms spēles runu teica kluba prezidents V.A. Krauklis, uzmundrinādams gan spēlētajus, gan līdzjūtējus. Uzticīgākie līdzjūtēji tika arī pie futbola kluba līdzjūtēju krekliem.

Spēle sākās ar FK Valka/Valmiera pārsvaru, rīdziniekiem vien atstājot dažas pretuzbrukumu iespējas. 24. minūtē spēles rezultātu atklāja šīs sezonas bombardieris (15 vārti) Ralfs Apsītis. Ja pirmo iespēju gūt vārtus neizmantoja komandas kapteinis Agnis Kārkliņš (pretiniekus glāba vārtu pārliknis), tad tieši pirms pārtraukuma, iepriecinādams skatītājus, tieši viņš guva skaistus vārtus. Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījas, nepārprotams pārsvars mājniekiem. Jau 2. puslaika sākumā rezultāts 3-0 un vārtus guva Jānis Apsītis. Punktu spēlei un visai sezonai pielika Roberts Siksalietis. Skaists sezonas noslēgums ar rezultātu 4-0. Līdz ar to FK Valka/Valmiera LFF 2. līgas vidzemes zonas čempionātā izcīnīja sudraba medaļas.

Paldies līdzjūtējiem par atbalstu un tiekamies nākamsezon !!!