21.03.2017
Florbola klubs "Valka" aizvada pirmās pusfināla spēles

17. un 18.martā FK "Valka" florbolisti Limbažos aizvadīja pirmās divas pusfināla spēles 24.Latvijas čempionātā florbolā vīriešiem 2.līgā pret Impar/Limbaži komandu.

Pirmo spēli limbažnieki uzsāka ļoti aktīvi un agresīvi, bet valcēniešiem izdevās šo ofensīvu izturēt. Pirmās 10 minūtes beidzās bez vārtu guvumiem. Otrajā periodā turpinājās līdzīga spēle un komandas apmainījās vārtu guvumiem. Klāt ar bija trešais izšķirošais periods. Rezultāts uz tablo - 1:1. Uz laukuma turpinās līdzvērtīga cīņa un divas minūtes līdz pamatlaika beigām vēl joprojām rezultāts ir neizšķirts - 2:2. Tad valcēniešiem izdevās izveidot labu uzbrukumu un Klāvs Bošs no Maira Lukovska piespēles gūst trešos vārtus FK Valka labā. Tā ar rezultātu 3:2 pirmo pusfināla spēli uzvar valcēnieši.

Otro spēli Impar/Limbaži florbolisti uzsāk tikpat aktīvi. Šoreiz tas viņiem nes rezultātu un spēles trešajā minūtē jau valcēnieši nonāk iedzinējos ar divu vārtu deficītu. Tālāk jau spēle izlīdzinās , bet spēles sākumā izlieto ūdeni valcēniešiem sasmelt neizdodas. Spēli ar rezultātu 7:5 uzvar limbažnieki.

Pusfināla sērija norit līdz kādas komandas trijām uzvarām. Uz šo brīdi rezultāts sērijā ir 1-1

Nākamās divas spēles FK Valka florbolisti aizvadīs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē: 24.03 plkst.20:00 un 26.03 plkst.13:00.