07.03.2017
Florbola klubs "Valka" izslēgšanas spēles sāk ar uzvaru

Piektdien, 3.martā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē florbola klubs "Valka" uzņēma sporta kluba "Coyote" florbola komandu. Šī bija 24. Latvijas čempionāta florbolā vīriešiem 2.līgas pirmā 1/4 fināla spēle, kurā dramatisku uzvaru spēles papildlaikā izcīnija Valkas florbolisti.

Pirmais periods aizritēja Inčukalna florbolistu zīmē. Valcēnieši nespēja tikt galā ar "Coyote" līderi Jāni Levanoviču, kurš pirmajās 20 minūtēs nopelnīja 4 rezultativitātes punktus (2 vārti, 2 piespēles). Pēc pirmā perioda rezultāts bija 5:1 SK "Coyote" komandas labā.

Otro periodu FK "Valka" uzsāka apņēmīgāk un guva ātrus divus bezatbildes vārtus, pēc kuriem inčukalnieši pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Pēc šī pārtraukuma spēle izlīdzinājās un komandas apmainījās vārtu guvumiem. Pēc 40 nospēlētām minūtēm  rezultāts vēl joprojām bija par labu Inčukalna florbolistiem 8:4.

Trešo periodu valcēnieši sāka vēl pārliecinošāk un spēles 52. minūtē  pēc Linarda Ščegoļeva precīza raidījuma panāca 8:8. Nākamajās divās minūtēs SK "Coyote" florbolisti gūstot divus vārtus panāk 10:8 savā labā. Tuvojoties spēles beigām FK "Valka" florbolisti spēj izlīdzināt rezultātu un pamatlaiks noslēdzas ar rezultātu 10:10.

Papildlaiku abas komandas uzsāk uzmanīgi, līdz Inčukalna spēlētājs pārkāpj noteikumus uz saņem 2 minūšu noraidījumu. Tuvojoties noraidījuma beigām SK "Coyote" spēlētājs vēlreiz pārkāpj noteikumus un valcēniešiem rodas iespēja vēl divas minūtes spēlēt vairākumā. Šo vairākumu spēles 65. minūtē realizē Gunārs Ozoliņš no Klāva Boša piespēles un spēle ir noslēgusies par labu FK "Valka". Komanda pateicas par milzīgo atbalstu tribīnēs, jo spēli klātienē noskatījās 175 līdzjutēji.

Otrā 1/4 fināla spēle norisināsies 10.03. plkst 20.00 Inčukalna sporta kompleksā. Aicinam līdzjutējus atbalstīt valcēniešus klātienē.