04.10.2016
Florbola klubs "Valka" sezonu sāk ar uzvaru

30. septembrī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē savu pirmo spēli 24. Latvijas čempionātā florbolā 2. līgā aizvadīja florbola kluba “Valka” komanda. Pretim stājās komanda "Pēdu nav" no Burtnieku novada.

Spēle sākās ar FK “Valka” spiedienu un 3. minūtē Linards Ščegoļevs no Edgara Lazdiņa piespēles guva pirmos vārtus. Nākamos vārtus mājinieki guva tikai 1. perioda izskaņā, kad Jānis Bērtiņš no Sergeja Kunceviča piespēles sarūgtināja viesus, bet lika 224 atnākušajiem līdzjutējiem tribīnēs gavilēt.

Otrajā periodā bija jūtams viesu komandas spiediens, bet teicama spēle aizsardzībā un vārtsargs Jurģis Gartmanis neļāva bumbiņai šķērsot vārtu līniju. Perioda izskaņā labs pretuzbrukums izdevās valcēniešiem, panākot rezultātu 3-0 savā labā. Vārtus no Klāva Visocka piespēles guva Markuss Mārcis Āboliņš.

Trešo periodu apņēmīgāk atkal sāka viesi un brāļi Kaužēni pēc skaistas izspēles gūst pirmos vārtus FKV "Pēdu nav", komandai samazinot vārtu attiecību. Pēc minūtes Klāvs Visockis no Markusa Mārča Āboliņa piespēles gūst ceturtos vārtus mājinieku labā.

Spēles beigās bija jūtama viesu apņēmība atspēlēties, bet pēc fināla signāla rezultāts uz tablo rādīja 4-1 FK "Valka" komandas labā.

Pēc spēles tika apbalvoti labākie spēlētāji abās komandās. FK "Valka" komandā tas bija Klāvs Visockis, bet komandā "Pēdu nav " - Kristaps Gobiņš.

Nākamo mājas spēli FK "Valka" aizvadīs 14. oktobrī plkst. 20:00 pret komandu Kalsnava.

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada BJSS florbola treneris

Ilvars Rullis

FK “Valka” pret komandu “Pēdu nav” uzsāk 24. Latvijas čempionātu florbolā 2.līgā vīriešiem (A.Markoviča)